Apzog telpas Codes pagastā

Sestdien, 18. septembrī, Bauskas novada Codes pagastā, izsitot loga rūts stiklu, iekļūts telpās, no kurām nozagta urbjmašīna «Dewalt» un citas mantas. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste.

D. Kalniņa ziņo arī par citiem notikumiem Bauskas novadā nedēļas nogalē. Iecavā, Zemgales un Dzirnavu ielas krustojumā, 18. septembrī vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Touran» un neievēroja ceļa zīmes «Dodiet ceļu» prasības, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar automašīnu «Audi A4», kas brauca pa galveno ceļu. Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Fiksēti arī braucēji dzērumā. Tā 18. septembrī Bauskas novada Viesturu pagastā vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 2,30 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 19. septembrī saņemta informācija par pieciem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 19. septembrī saņemta informācija par 102 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 87 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 45 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi. Fiksēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, divos cietušas divas personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju