Apzog automobili Bārbeles pagastā

Bauskas novada Codes pagastā 29. februārī vīrietis vadīja automašīnu «Mercedes Benz S500» bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības atkārtoti gada laikā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Codes pagastā Bauskas novadā 29. februārī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,37 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt 1. martā Rundāles novada Rundāles pagastā vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 2,87 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Notikusi arī zādzība. Vecumnieku novada Bārbeles pagastā 1. martā konstatēts, ka automašīnai «BMW M550D» nozagts priekšējais atdurstienis ar komplektāciju un valsts reģistrācijas numura zīme, lietas meklēšanā. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Laika posmā no 29. februāra līdz 1. martam Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 37 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem divi par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 1. martā saņemta informācija par 88 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 104 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 55 par ātruma pārsniegšanu un pieci par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona. Fiksētas divas zādzības no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju