Aizbraukšana no notikuma vietas neglābj no atbildības 3

Bauskas novadā šonedēļ reģistrēti vairāki negadījumi ar automašīnām, kad autovadītāji aizbrauc no notikuma vietas, par incidentu neziņojot. Vienā gadījumā no atbildības tas nav glābis.

Laika posmā no 10. jūlija rīta līdz 11. jūlija rītam Bauskas iecirknī reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem. Sastādīti 16 administratīvo pārkāpumu protokoli, informē Diāna Briede, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes disciplinārās uzraudzības grupas vecākā inspektore.

Pirmajā ceļu negadījumā bija iesaistīta 1977. gadā dzimusi autovadītāja, kas Bauskā, Salātu ielas stāvlaukumā pie tirgus, ar «Ford Mondeo» uzstūrēja stāvošam auto «Saab 9-5» un aizbrauca no notikuma vietas, par to policijai neziņojot. Otrajā gadījumā vainīgo atrast pagaidām neizdevās.

Nenoskaidrots vadītājs Vecsaules pagasta Likvertenos ar automašīnu «Renault Kerax» atpakaļgaitā uzbrauca elektrības balstam, bojājot sadales skapi. Negadījuma vietu autovadītājs pameta, policijai neziņojot.

Sadursmi ar mopēdu «Peugeot Speedfight 2» izraisījis 1993. gadā dzimis automašīnas vadītājs Bauskā, Zaļajā ielā. Ar automobili «Audi A4» viņš veica manevru pa kreisi, nepārliecinoties par drošību un izraisīja sadursmi. Cietušo nav.

Aizturēts kārtējais velosipēdists reibumā. 1960. gadā dzimušu vīrieti 1,2 promiļu reibumā aizturēja Iecavas novadā uz ceļa Podāzeļi–Jaunsibras–Iecavas novada robeža.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

mja

nu jau vairs gar kaut kādiem podāzeļiem nevar šmigā ar velo pabraukāt.

pirms 2 gadiem, 2018.07.12 12:52

Vāks

Es arī katru dienu pālī vilku gar tiem ēzeļiem, un še tev!

pirms 2 gadiem, 2018.07.12 22:40

Džonijs Vienacis

Obložiļi so vseh storon

pirms 2 gadiem, 2018.07.12 22:41

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju