Aicina uz Zemgales novadu dienu

Zemgales plānošanas reģions aicina ražotājus, amatniekus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus uz tirgošanās pasākumu Rīgas Centrāltirgū «Zemgales novadu diena», kas plānots 16. maijā.

Zemgales uzņēmējdarbības centra vadītāja Mairita Pauliņa informē, ka pasākuma mērķis ir veicināt Zemgales uzņēmēju atpazīstamību un popularizēt Zemgales kultūras un tūrisma daudzveidību. Viņa uzsver, ka plānotajā pasākuma vietā Centrāltirgus Nēģu laukumā platība ir ierobežota, un tas nozīmē, ka arī dalībnieku skaits būs ierobežots.

Organizatori plāno nodrošināt bezmaksas platību, telti,  galdu, krēslu un elektrību. Dalībniekiem jāsarūpē dāvaniņa – kaut kas no sava ražojuma, ko izmantos kopējā dāvanu grozā Rīgas Centrāltirgum un pasākuma atrakcijām – būs loterijas un konkursi. Būs jāiesaistās publicitātes aktivitātēs, lai kopīgi popularizētu pasākumu.

«Šogad akcents ir uz tūrismu, precēm un pakalpojumiem bērniem un ģimenēm. Ja varat nodrošināt radošas darbnīcas bērniem un jauniešiem, tūrisma maršrutus uz savām saimniecībām, rakstiet, visu apkoposim un ar kolēģiem izstrādāsim pasākumu programmu,» tā M. Pauliņa. Viņa aicina pieteikties, zvanot 63028454 vai rakstot uz e-pastu: mairita.paulina@zpr.gov.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju