Aicina uz «Traktordienām» Dāviņos 2

Jūnija vidū Bauskas novadā, Dāviņu pagastā notiks pasākums «Traktordienas 2018», kurā vienuviet varēs sastapt vairāk kā 100 lauksaimniecības uzņēmumus un organizācijas, vērot populārāko zīmolu traktoru sacensības, velkot piekabes pret kalnu, un sējumu izmēģinājumus, informēja pasākuma rīkotāji.

Pasākums notiks šā gada 15. un 16. jūnijā un tajā apmeklētāji varēs praksē iepazīties ar modernākajām tehnoloģijām un saņemt profesionāļu konsultācijas, lai būtu informēti par labāko savai saimniecībai - tehnikas parkam, labības laukam un dārzam.

Tāpat būs iespējams vērot pasaulē pazīstamāko zīmolu traktoru sacensības piecās jaudas disciplīnās, piedaloties traktortehnikas dīleriem un saimniekiem tautas klasē, vērtēt lauksaimniecības tehnikas praktiskos demonstrējumus un satikt lauksaimniecības nozares uzņēmumus, valsts sektora un lauksaimniecības nevalstisko organizāciju pārstāvjus, dažādu lauksaimniecības nozaru speciālistus, iepazīties ar lauksaimniecības izglītības iestādēm un piedalīties dažādās aktivitātēs.

Pirmo reizi pasākumā notiks arī "Agrovīzija Latvija 2018", kuras laikā varēs apskatīt un salīdzināt augu aizsardzības kompāniju sētos rapšu un kviešu izmēģinājumu lauciņus un izmantotās tehnoloģijas.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, lauku vides saglabāšanu un pilnveidošanu, resursu efektīvāku izmantošanu un apsaimniekošanu, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, organizēt pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares pārstāvjiem.

Pasākumu rīko nodibinājums "Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai" sadarbībā ar partneriem - zemnieku saimniecību "Eriņi", Zemkopības ministriju, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Nacionāliem bruņotiem spēkiem.

Pasākums šogad notiks jau 9. reizi, zemnieku saimniecībā "Eriņi" Bauskas novadā, Dāviņu pagastā, Spolnieku laukā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

saimniekiem

Paldies, pagājušajā gadā bija ļoti forši!!!

pirms gada, 2018.06.07 15:24

Neomulīgi

Vai tas nav bīstami tik daudz traktoristus vienkopus sapulcināt ?

pirms gada, 2018.06.07 17:38

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju