Aicina šovakar piedalīties Zemes stundā

Pasaules Dabas fonds (PDF) sestdien, 24. martā, aicina svinēt Zemes stundu. Tā vēstī PDF komunikācijas vadītāja Sarmīte Kolāte.

Šajā dienā tradicionāli pasaules iedzīvotāji, uzņēmumi un organizācijas mudināti uz vienu stundu izslēgt elektrību. Tā simboliski tiktu pausts atbalsts vides problēmu risināšanai. «Elektrības izslēgšana 24. martā laikā no plkst. 20.30 līdz 21.30 ir simbolisks žests. Tam jāsaliedē sabiedrība, iniciējot plašākas pārmaiņas. Līdzīgi kā Jaunais gads, Zemes stunda tiek svinēta ikvienā pasaules daļā, sekojot laika zonu plānojumam,» skaidro S. Kolāte.

Tradicionāli šajā akcijā iesaistīsies arī Bauskas novada pašvaldība. Sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko informē, ka sestdien no pusdeviņiem līdz pusdesmitiem vakarā pilsētā tiks samazināta ielu apgaismojuma intensitāte.

Iecavā šajā dienā aktivitātes organizē Jauniešu centrs. Septiņos vakarā iedzīvotājus gaidīs Grāfa laukumā. Te līdz pulksten 22 norisināsies nakts spēle ar orientēšanās elementiem un dažādiem radošiem, jautriem uzdevumiem. Iecavas novada veselības veicināšanas koordinētājs, arī jauniešu centra speciālists Ivars Jurbergs «Bauskas Dzīvei» atzina, ka nav vēlēšanās Zemes stundu svinēt formāli, tikai ar elektrības izslēgšanu. Jau pērn tika mēģināts darīt ko atraktīvu, bija vietējo ieinteresētība. Uz pasākumu ieradās ap 30 cilvēku. Tādēļ šogad nolemts spēli rīkot atkal.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju