Zobu balināšanas iespējas

Cilvēkiem, kuri vēlas gaišāku smaidu, ir pieejami daudzi produkti un veidi kā iegūt baltākus zobus,tādēļ bieži vien ir grūti izlemt, kurš no variantiem ir labākais un efektīvākais. Vislabākais variants, protams, ir apmeklēt savu zobārstu un palūgt konsultāciju viņam. Bet šajā gadījumā, Jums noteikti tiks izstāstīts tikai par zobu balināšanas iespējām zobārstniecībā, bet netiks piedāvāti mājas zobu balināšanas variant, kas bieži vien ir lētāki un, iespējams, tik pat efektīvi.

Kas liek zobiem izskatīties dzelteniem?

Ir vairāki faktori, kuru dēļ zobi kļūst dzeltenīgi un zaudē spilgtu, baltu krāsu. Daži pārtikas produkti var notraipīt jūsu emalju - jūsu zobu ārējo slāni. Turklāt zobu aplikuma uzkrāšanās var likt tiem šķist dzelteniem. Šāda veida krāsas izmaiņas parasti var izlabot ar parastiem tīrīšanas un balināšanas līdzekļiem.

Tomēr dažreiz zobi izskatās dzelteni, jo cietā emalja ir sabrukusi, atklājot zem tā dentīnu. Dentīns var būt dabiski dzeltens, kaulains auds, kas atrodas zem emaljas.

Kādas populārākās zobu balināšanas metodes?

Profesionāla zobu balināšana: zobārsta krēslā ir iespējams tikt pie vislabākajiem rezultātiem visīsākajā laika posmā. Zobārsti izmanto augstākas koncentrācijas balināšanas līdzekļus. Šīs procedūras laikā ar speciāla balinošā gela palīdzību tiek sašķelta tumšā zobu pigmentācija, kā rezultātā zobu emaljas tonis kļūst ievērojami gaišāks. Šo procedūru cenas sākās no 200 eiro.

Zobu balināšana mājas apstākļos: mūsdienās ar vien populārāka kļūst zobu balināšana mājas apstākļos. Gan veikalos, gan internet ir iespējams iegādāties dažādus mājas balināšanas produktus: zobu balināšanas kapes, komplektus ar LED gaismām, balināšanas plāksnītes, balinošās zobu pastas u. c.

Efektīvākā no minētajām opcijām ir zobu balināšana ar kapēm. Ir iespējams iegādāties zobu kapes, kuras var pielāgot katra lietotāja zobu formai, kas, savukārt, palīdz vienmērīgi un efektīvi balināt zobus. Zobu balināšanas plāksnītes ir, iespējams, ērtākais risinājums, jo tās Jūs varēsiet izmantot gan atrodoties ceļā, gan darbā. Papildus tam, izmantojot balinošos zobu pastu, Jūs savu smaidu varēsiet uzturēt baltu arī ikdienā. Mājas zobu balināšanas līdzekļu cenas sākās no 10 eiro.


Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju