Videstehnika.lv, kur pieredze un kvalitāte ir apvienota vienuviet

Apvienojot celtniecības nozares speciālistus, SIA “Vides Tehnika” izveidojuši labāko ekspertu komandu Latvijā, kurā darbojas sertificēti un lieliski savas jomas speciālisti. Kā savu pārliecību par tīru vidi sev apkārt tā arī vērtības izvirzījuši - energoefektivitāti, komfortu un ilgtspēju, lai veiksmīgi palīdzētu atrast vispiemērotākos risinājumus ceļā uz ekoloģisku, mājīgu un komfortablu mājokli, darba vietu vai sabiedrisko ēku. Lai augstāk minētie mērķi tiktu sasniegti, uzņēmums piegādā visus vajadzīgos resursus no pasaulē zināmiem un vadošiem ražotājiem. SIA “Vides tehnika” savu darbu aizsāka 2008. gadā, laikam ejot izvirzoties kā viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā savā nozarē. Saviem klientiem sniedz ilgtspējīgus un profesionālus tehniskos risinājumus, kas paredzēti ēku būvniecībai, siltināšanai, santehnikas vai gaisa kondicionēšanai.

Uzņēmums piedāvā kvalitatīvus, pasaulē plaši pielietotus materiālus un ir oficiālais pārstāvis tādiem zināmiem zīmoliem kā: Knauf Insulation, Steico, Beltermo, Isover, Paroc, NordicFibreboard, Fibris, Rockwool un Ciur. Piedāvājumu klāstā pieejami: siltumizolācijas materiāli, celtniecības plēves, līmes, līmlentas, būvmateriāli, iestrādes iekārtas, moduļi, papīrs kā arī risinājumi apkurei, kanalizācijai, ventilācijai un klimatam. Siltumapgādes, santehnikas un gaisa kondicionēšanas risinājumi tiek piedāvāti no tādiem pasaulē atzītiem piegādātājiem kā SIEMENS, Grundfos, Hansgrohe, Buderus, Oventrop, Reflex ir Viessmann u.c. Papildus siltumizolācijas materiālu kā arī to iestrādes iekārtu klāstam uzņēmums, sadarbībā ar saviem partneriem, veic  augstas kvalitātes ēku siltināšanas darbus visā Latvijā. Uzņēmuma pakalpojumu klāstā ietilpst arī teritoriju uzkopšanas darbi: teritoriju apzaļumošana, zāles pļaušana, rudens lapu savākšana, sniega tīrīšana, teritoriju kaisīšana ar pret slīdes materiāliem.  SIA “Vides tehnika” piedāvā arī būvniecības pakalpojumus sertificētu speciālistu vadībā, kuri parūpēsies un nodrošinās projekta attīstību no sākuma līdz pat objekta veiksmīgai nodošanai.

Ja neesat vel pārliecināti par īsto izvēli, meklējot sev piemērotākos risinājumus, ieskatieties videstehnika.lv, kur atradīsiet visu nepieciešamo sava plāna īstenošanai vai sazinieties ar uzņēmuma pārstāvjiem pa tālruni +371 26673396, e-pastu ofiss@videstehnika.lv vai ierodoties Čuibes ielā 6, Rīgā (Maskavas iela 451C). Uzņēmuma eksperti sniegs bezmaksas konsultāciju un piemērotākos risinājumus jebkuram.

 

 

 

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju