Ventilācijas sistēmas iespējas un risinājumi ēkās ar sliktu ventilāciju

Mitsubishi Electric piedāvā ventilācijas iespējas un risinājumus ēkām ar sliktu ventilāciju, svaiga un attīrīta gaisa ieplūdei iekštelpās. Ventilācijas risinājums, kas ne tikai efektīvi attīra gaisu no piesārņojuma, ziedputekšņiem un alergēniem, bet arī ir enerģiju taupošs un videi draudzīgs. Turklāt nezaudējot siltumu apkures sezonā!

Pirmā sliktas ventilācijas pazīme ir kondensāts loga iekšpusē, tradicionālā  ventilācija netiek galā un mājā rodas sliktas kvalitātes gaiss, paaugstināts mitruma  un  CO2 līmenis. Ēkā ar sliktu ventilāciju piesārņotais gaiss rada nelabvēlīgu mikroklimatu. Izraisot  diskomfortu, miegainību un produktivitātes krišanos. Savukārt radona uzkrāšanās ir bīstama veselībai.  MITSUBISHI ELECTRIC uz sienas uzstādāmās mini ventilācijas ir ērtas un efektīvs risinājums labvēlīga gaisa kvalitātes uzlabošanai. Vienkārši lietojama un  klusas darbības ar zemu elektroenerģijas patēriņu, šīs īpašības padara mūsu ventilācijas risinājumu, ēkām ar sliktu ventilāciju, par lielisku risinājumu!

Lai atbilstu Jūsu un telpas prasībām ir pieejami vairāki mini ventilācijas modeļi. Lossnay VL-50 ir ļoti kluss, lieliski piemērots modelis guļamistabai. Elastīga instalācijas iespēja horizontāli un vertikāli. Savukārt Lossnay VL-100 piemērots lielākām telpām kā dzīvojamā istaba. Šim modelim ir vienīgi vertikālas uzstādīšanas iespēja. 

Ventilācija ar iespēju atdzesēt telpu  vasarā – Rekuperators LGH-RVX, no MITSUBISHI ELECTRIC, tās ir ir Lossnay  ventilācijas sistēmas, kas  vasaras karstajā periodā var darboties, tā ka ienākošais āra gaiss apiet siltummaini, un tādēļ, situācijās, kad telpu temperatūra ir augstāka nekā ārā, tad ar pieplūdes gaisu, kas zemākas temperatūras var atdzesēt telpu. Telpas karstais gaiss neuzsildot ienākošo gaisu, tiks izvadīts ārā. Šāda tehnoloģija nodrošinās telpu ar svaigu gaisu, nepaaugstinās telpas temperatūru, kā arī palīdzēs dzēšanas sistēmai ātrāk un ekonomiskāk uzturēt telpā vēlamo temperatūru.

Apskati tuvāk ventilācijas risinājumus no MITSUBISHI ELECTRIC www.ecoinnovation.lv vai sazinies ar mūsu speciālistu, kas piedāvās tieši tev atbilstošu risinājumu kaspars@ecoinnovation.lv.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju