Veļas mazgāšanas ieteikumi

Veļas mazgāšana var būt nepatīkama pat kārtības un tīrības entuziastiem. Tas ir laikietilpīgs darbs, kas nekad nebeidzas, un ir vairākas lietas, kas var noiet greizi. Daudziem no mums veļas mazgāšana un veļas mašīnas izmantošana bija pirmais no darbiem, kurus iemācījāmies no vecākiem, kopmītņu biedriem, vai kāda cita mums nozīmīga cilvēka. Bet, bieži vien mūsu zināšanas aprobežojas ar pamata funkciju izmantošanu un jautājumi vairs netiek uzdoti. Bet jautājumi ir lieliski, jo zināšanas ir spēks un tās var padarīt veļas mazgāšanu vieglāku un efektīvāku. Turpmāk jūs varēsiet iepazīties ar metodēm tādu izplatītu problēmu risināšanā kā traipi, spalvas un dažādas smakas. Un, sekojot jaunākajām modes aktualitātēm, arī sejas masku mazgāšanu un žāvēšanu, kas ir kļuvusi par būtisku mūsu ikdienas sastāvdaļu, lai saglabātu drošību un komfortu.

Iestatījumu apgūšana
Ir trīs funkcijas - cikla ilgums, cikla ātrums un ūdens temperatūra, kas var palīdzēt labāk izprast mazgātāja iestatījumus un to ietekmi uz jūsu veļas mazgājamām mašīnām. Tomēr ņemiet vērā, ka dažās mašīnās šīs funkcijas ir atdalītas viena no otras, ļaujot labāk kontrolēt un pielāgot mazgāšanu, savukārt citās mašīnās ciklu garuma, ātruma un ūdens temperatūras iestatījumi ir saistīti. Cikla garums (dažreiz to sauc tikai par "taimeri") ir tas, cik ilgi mašīna mazgās jūsu drēbes. Izmantojiet īsākus ciklus mazāk netīriem un smalkiem apģērbiem, bet garākus - ļoti netīriem un lielākiem tekstila izstrādājumiem. Vienmēr mēģiniet izvēlēties pēc iespējas īsāku mazgāšanas ciklu, lai pēc iespējas ilgāk apģērbs kalpotu.

Apgūt veļas žāvētāja iestatījumus
Jūs, iespējams, esat ne reizi vien izvēlējies nepareizo veļas žāvēšanas režīmu, ja jums ir veļas mašīna ar žāvētāju. Tas var izraisīt apģērba izbalēšanu, saraušanos, vai vēl sliktāk, padarīt apģērbu par nevelkamu. Bet, ja jūs spējat pieņemt pareizos lēmumus un izvēlēties piemērotus režīmus, jūsu apģērbs jums pateiks lielu paldies un kalpos daudz ilgāk. Parasti ražotāji jau ir iestrādājuši vairākus režīmus veļas žāvēšanai:
Parasts: visaugstākais siltuma līmenis, vislabāk to izmantot tikai smagiem apģērbiem, piemēram, džinsiem, sporta krekliem un dvieļiem. "Parasts" ir briesmīgs termins šim režīmam, jo ​​to nevajadzētu lietot kā regulāru izvēles opciju visiem apģērbiem.

Pastāvīgā prese: vidēja siltuma iestatījums ar atdzišanas periodu beigās, kas paredzēts grumbu mazināšanai. Šis ir tas, ko vajadzētu lietot lielākajai daļai apģērbu un palagu.

Delikāts: zema siltuma iestatījums, kas tiek apzīmēts kā "sauss ar zemu karstumu". Izmantojiet to audumiem, kas satur spandeksu vai citas elastīgas formas, kā arī smalkai kokvilnai un materiāliem ar tendenci uz saraušanos, piemēram, vilna un lins. Žāvēšana ar zemu karstumu ir lieliski piemērota arī apģērbiem, kuriem ir tendence saglabāt smaržu pat pēc mazgāšanas, piemēram, jogas biksēm vai sviedrus izvadošiem krekliem.

Veļas žāvētājs: iestatījums bez karstuma, ko dažreiz sauc par "bez karstuma" vai "sausu gaisā". To var izmantot smalka iestatījuma vietā smalkiem tekstilizstrādājumiem vai audumiem, kuriem ir tendence sarauties, vai apģērbiem ar rotājumiem, kas karstuma ietekmē var izkust vai deformēties.

Žāvēšana ar gaisu: lieliska izvēle, lai dezodorētu un izgaismotu baltumus, saglabātu sporta apģērbu bez smaržas, padarītu apģērbu ilgāk noturīgu, kā arī samazinātu enerģijas patēriņu un izmaksas.


Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju