Vecmeitu ballīte: 6 padomi un idejas, kā noorganizēt

Vai Tavai draudzenei tuvojas kāzu diena un Tavā pārziņā ir vecmeitu ballīte? Ja arī šķiet, ka visu zini par pasākumu organizēšanu, ņem vērā šos padomus, ko apkopojušas meitenes, kas piedalījušās vecmeitu ballītēs!

Vērtīgas atziņas, par ko obligāti jāaizdomājas

Ievērojot šīs atziņas par ballītes organizēšanu, Tu un pārējā rīkotāju komanda noteikti sarūpēsiet savai draudzenei lielisku un neaizmirstamu dienu. Vecmeitu ballīte ir svētki, ko noteikti vajag atzīmēt lielākā vai šaurākā draudzeņu lokā.

1. Uzzini līgavas vēlmes – pirms sāc organizēt, uzaicini draudzeni uz kafiju vai kokteili un sirsnīgi izrunājiet, ko viņa gribētu darīt, ko piedzīvot, kādas emocijas izjust savā vecmeitu ballītē. Kad plāns jau sāk tapt, rūpīgi ieklausies arī nejaušos līgavas izteikumos, jo tad varēsi nojaust, vai plānotais būs viņas stilā.

2. Domā no līgavas skatu punkta – ja Tev vai pārējām meitenēm kāda ideja šķiet tik grandioza, ka tā noteikti ir jāīsteno, padomā, vai pati līgava patiešām to vēlas. Iespējams, kādas dejas būtu pikants pārsteigums, bet varbūt draudzene nepavisam to nevēlas un līdz ar to būs nedaudz vīlusies.

3. Neaizmirsti par detaļām – lielākoties meitenes sagaida, ka viņām sarūpētā ballīte būs pārdomāta līdz pat vismazākai niansei. Neaizmirsti par krāsu gammām apģērbā, saskaņotiem dekoriem, izgreznotām glāzēm, sievišķīgiem dzērieniem.

4. Parūpējies par atmosfēru – piemērota mūzika, sarunas un ne tikai. Gadās, ka vecmeitu ballītē satiekas arī dāmas, kas savstarpēji nav ļoti draudzīgās attiecībās. Uz šo dienu visas domstarpības aizmirstiet un neļaujiet tam sabojāt draudzenes īpašo dienu.

5. Liec viņai justies īpaši – visa pasākuma gaitā topošajai sievai ir jābūt priekšplānā jeb uzmanības centrā. To vienkārši var panākt ar apģērba krāsām, kā arī sarunām, kur ballītes dalībnieces dalās atmiņās gan par līgavu, gan līgavaini.

6. Padomā par ērtībām – noorganizē šoferi, kas atvedīs līgavu līdz jūsu satikšanās vietai, pieaicini make-up mākslinieci, atbrīvo viņu no somu nešanas (ja ir līdzi maiņas apģērbs).


Populāras un ne tik populāras aktivitātes

Vecmeitu ballīte lielākoties sastāv no divu veidu aktivitātēm:

1. jūsu sagatavoti vecmeitu ballītes uzdevumi, ko visas dienas garumā līgava pilda neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas;

2. rezervētas izklaides vietas pie attiecīgā pakalpojuma sniedzēja, kur piedalās, vai nu tikai topošā sieva vai visas ballītes dalībnieces.

Lai izvēlētos piemērotākās izklaides vietas, iepazīsties ar šīm idejām! Atceries, ka vasara ir vecmeitu ballīšu top periods, tādēļ neatliec rezervāciju uz pēdējo brīdi!


Sievišķīgas meistarklases

Ja topošajai sievai patīk radošas nodarbības, vecmeitu ballīte būs īstais brīdis, lai piedalītos:

● kroņu un citu matu rotu darināšanas meistarklasē;

● macaroon, eklēru vai citu saldumu meistarklasē;

● kokteiļu meistarklasē (vecmeitu ballītes uzdevumi – sameistarot mīlas kokteili, kas noteikti garšos līgavainim);

● kaligrāfijas nodarbībās;

● gleznošanas meistarklasē;

● tekstila mākslas nodarbībā u. c.

Šādas nodarbības būs labs un mierīgs rīta iesākums, ja vecmeitu ballīte paredzēta bez gariem pārbraucieniem un trakulīgas izklaides.


Lāzertags jeb lāzera peintbols
Ja vecmeitu ballīte tiek rīkota sportiskām dāmām, tad lāzertags būs ļoti piemērota aktivitāte, lai kārtīgi izkustētos un sacenstos savā starpā. 1h vai 2h garumā jūs izspēlēsiet dažādas misijas, piemēram, “Karoga uzvilkšana mastā”, “Bumbas atmīnēšana”, “Kontroles punkta ieņemšana” u. c. Labā ziņa, ka šī aktivitāte neprasa iepriekšējas iemaņas.

20190521-1906-vecmeitu-ballite-2.JPG
Foto: GUNSnLASERS


Izjāde ar zirgiem
Zirgi ir ļoti aristokrātiski dzīvnieki, tādēļ izjāde pa skaistu dabas ainavu patiks romantiskām meitenēm, kurām tīk uzposties. Šo izklaidi varat apvienot arī ar fotosesiju un pikniku pēc izjādes.

Par šo izklaidi gan obligāti “caur puķītēm” centies noskaidrot, vai līgavai tas varētu patikt. Ir meitenes, kurām nedaudz ir bail no šiem lielajiem dzīvniekiem.

Naksnīgas sarunas pie ugunskura
Gluži kā no labākajām amerikāņu filmām, kad bariņš jauniešu sasēžas ap ugunskuru, sarunājas un trinkšķina ģitāru, klusām dziedot līdzi populārākajām dziesmām. Ja pašas ģitāru spēlēt neprotat, sarunājiet kādu puisi, kurš labprāt nospēlēs dažas romantiskas melodijas.

Šo vienkāršāk būs noorganizēt, ja vecmeitu ballīte plānota ar nakšņošanu ārpus pilsētas. Ja jūsu nakšņošanas vieta nepiedāvā ugunskura vai piknika zonu, meklējiet drošu vietu pie jūras vai speciāli iekārtotas piknika vietas Latvijas Valsts mežos!


Vecmeitu ballītes uzdevumi sarunu laikā

Šis būs īstais brīdis, kad topošo sievu pārbaudīt. Vecmeitu ballītes uzdevumi, ko vērts sagatavot:

jautājumi – iepriekš no līgavaiņa noskaidrojiet pareizās atbildes uz vairākiem ar līgavaini saistītiem jautājumiem. Tad uzdodiet tos savai draudzenei un pārbaudiet, vai viņa tiešām zina pareizās atbildes uz visiem no tiem;

labo domu kastīte – katra no ballītes dalībniecēm uz lapiņām saraksta mīļus novēlējumus jaunajai ģimenei un ieliek glītā kastītē, to izdara arī līgava. Šo kastīti varat pasniegt jaunajam pārim kāzu dienā vai nākošajā rītā.

mīlestības vēstule – romantiskā gaisotne ir īstais mirklis, kad līgavai uzrakstīt mīļu vēstuli savam topošajam vīram. Šo vēstuli aizlīmētā aploksnē varat pasniegt līgavainim kāzu rītā pirms došanās uz ceremoniju.

video sveiciens līgavainim – gluži kā atzīšanās mīlestībā pirmo reizi, video ierakstā līgavai pastāstot, ko viņa visaugstāk vērtē savā mīļotajā cilvēkā. Ņemot vērā, ka daudziem runāšana kameras priekšā liek nedaudz kautrēties un nosarkt, tas būs jo īpaši mīļi.

20190521-1906-vecmeitu-ballites-uzdevumi 
Foto: publicitātes foto


Izbrauciens ar kuģīti
Saulriets, maigs vasaras vējš, plīvojošas matu cirtas un gards dzēriens… romantisks un aizkustinošs brauciens pa Daugavu vai citu ūdenstilpni. Skaistas būs ne tikai emocijas, bet arī fotogrāfijas.


Azartisks izbrauciens ar elektrokartingiem

Ja vecmeitu ballīte paredzēta azartiska, tad vērts apmeklēt elektrokartingu trasi. Tie Latvijā ir salīdzinoši liels jaunums, sniedzot tādas priekšrocības kā:

● dabai draudzīgāki nekā kartingi, kas darbojas uz degvielu;

● nav nepatīkamais degvielas aromāts;

● ātrs uzrāviens;

● līkumos iespējama sānslīde;

● kartinga jaudu var regulēt, pielāgojot to braucēja prasmēm;

● precīza laika uzskaite, tādēļ var sarīkot mini sacīkstes.

Šādu aktivitāti apmeklē izklaides parkā “GUNSnLASERS”, kas atrodas Rīgā, Mārkalnes ielā 10.

20190521-1907-vecmeitu-ballite.jpg 
Foto: GUNSnLASERS


Fotosesija ar dūmu svecēm
Vecmeitu ballītē noteikti nevar aizmirst par skaistām un profesionālām fotogrāfijām. Lai fotosesija būtu košāka, izmantojiet krāsainās dūmu sveces no veikala www.dumusveces.lv!

Izvēlies dūmu sveces krāsu atbilstoši ballītes galvenajam tonim, kā arī fonam. Piemēram, pie jūras nav ieteicams lietot baltas krāsas, jo tās saplūdīs ar gaišajām smiltīm.

20190521-1908-vecmeitu-ballites-uzdevumi 
Foto: dumusveces.lv, fotogrāfe Arta Kalniņa Photography


Vecmeitu ballīte ir svētki gan līgavai, gan arī jums, draudzenēm. Sāciet plānošanu jau laikus, lai šī diena būtu pārdomāta un izdevusies!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju