Vannas istabas iekārtošana: ko ņemt vērā?

Vannas istabas iekārtošana un santehnikas iegāde ir atbildīgs process. Lai to paveikt būtu vienkāršāk, piedāvājam noderīgus padomus, kas palīdzēs atrast Tavām vajadzībām piemērotākos risinājumus.

Risinājumi katram mājoklim
Domājot par nepieciešamās santehnikas iegādi, jāņem vērā katra konkrētā mājokļa vajadzības un iespējas. Protams, katrā vannas istabā nepieciešams tualetes pods, duša vai vanna, izlietne. Un šajā ziņā variācijas ir tik plašas, ka katrs varēs atrast savām vajadzībām un gaumei atbilstošus variantus.

Tualetes poda izvēle
Lai arī sākotnēji varētu šķist, ka tualetes poda izvēle ir vienkāršs uzdevums, tomēr, ieskatoties plašajā piedāvājumā, var nākties savas domas mainīt. Pieejami brīvi stāvošie klozetpodi, piekaramie tualetes podi, kā arī daudzi citi varianti. Tāpat var izvēlēties sev tīkamāko tualetes poda krāsu un formu.

Protams, tualetes poda izvēle nav tikai gaumes jautājums – vajadzētu padomāt arī par praktisko pusi. Piemēram, klasiska stila tualetes pods baltā krāsā iederēsies dažādos vannas istabas interjeros, tādēļ būs labs ilgtermiņa ieguldījums. Der arī izvērtēt, cik vienkārša būs izvēlētā tualetes poda kopšana.

Vannas izvēle
Viens no būtiskākajiem jautājumiem, iekārtojot vannas istabu – izvēlēties vannu vai duškabīni?! Pirmkārt jau jāņem vērā vannas istabas platība. Mazākās vannas istabās dušas kabīne būs praktiskāks risinājums, taču tas, protams, nav tik viennozīmīgi, jo mūsdienās nopērkamas arī dažādu izmēru un formu vannas, ko var pielāgot visdažādākajām telpām.  Mazākām telpām piemērotas stūra vannas, kas neaizņem daudz vietas, vienlaikus nodrošinot lielisku mazgāšanās komfortu.

Dušas kabīnes izvēle
Ja dod priekšroku dušai, tad arī te izvēles iespējas ir plašas – nopērkamas dažādu izmēru un formu dušas kabīnes. Piemeklējot atbilstošāko, jāņem vērā vēlamie parametri, kā arī mazgāšanās ērtības – tātad, dušas kabīnei jābūt piemērotai Tavam augumam.

Izlietnes izvēle
Vēl viens būtisks elements ikvienā vannas istabā – izlietne. Ielūkojoties sadzīves tehnikas veikalu piedāvājumā, noteikti atradīsi atbilstošu risinājumu – izlietni ar skapīti, virs veļas mašīnas novietojamo izlietni, stūra izlietni vai kādu no klasiskākiem risinājumiem.

Mēbeļu izvēle
Lai vannas istaba būtu gaumīga un funkcionāla, svarīgi to aprīkot ne vien ar piemērotu santehniku, bet arī ar mēbelēm. Arī šajā ziņā piedāvājumu nevar uzskatīt par skopu – nopērkami gan skapīši un vannas istabas plaukti, gan vannas istabas mēbeļu komplekti. Izvēloties mēbeles, jāatceras, ka tām jābūt savstarpēji saskaņotām un jāveido vienotu ansambli arī ar santehniku – vannu vai dušu, tualetes podu, izlietni.

Viss vannas istabai nepieciešamais arī internetā
Viens no variantiem, kur iegādāties visu vannas istabas iekārtošanai nepieciešamo, ir santehnikas veikals. Taču var gadīties, ka tuvākajā tirdzniecības vietā nav atrodams tas, kas nepieciešams, un doties uz citiem veikaliem nav ne laika, ne vēlēšanās. Tādos gadījumos par noderīgu risinājumu kļūst interneta veikali, kas nodrošina plašu preču izvēli, lieliskas cenas un ērtu iepirkšanos.

Iepērkoties internetā, svarīgi:

• izvēlēties uzticamu, labi zināmu tirdzniecības vietu;

• īpašu uzmanību pievērst preču aprakstiem un fotogrāfijām;

• iepazīties ar preču piegādes nosacījumiem un izmaksām;

• atcerēties, ka, iepērkoties internetā, spēkā ir distances līgums, kas nosaka – pircējam ir tiesības iegādāto preci 14 dienu laikā atdot atpakaļ pārdevējam, ja tā kāda iemesla dēļ tomēr neatbilst prasībām.

Funkcionāla un skaista vannas istaba ir lielisks ieguldījums, kas kalpos vairāku gadu garumā. Izvērtē savas vajadzības un iespējas, lai no plašā piedāvājumu klāsta izvēlētos labākos risinājumus.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju