Vai sastatņu noma ir izdevīgs risinājums?

Tā kā daudzi remontdarbi gan telpās, gan ārpus tām norisinās pat vairākus metrus virs zemes, neiztikt bez droša un kvalitatīva palīgaprīkojuma, kas ļauj viegli un ērti piekļūt vajadzīgajam objektam.

Tieši sastatnes ir tās, kuras rūpējas par to, lai darbu veikšana būtu ne tikai vienkāršāka un ātrāka, bet arī drošāka. Ja agrāk tika izmantotas koka sastatnes, tad mūsdienās tās nomainījušas izturīgas konstrukcijas, kuras var pielāgot teju ikvienam objektam. Dažādu darbu veikšanai nereti tiek izvēlēta tieši sastatņu noma. Par to, vai šis ir izdevīgs risinājums, lasiet raksta turpinājumā.

Kādos gadījumos labāka izvēle būs sastatņu noma, nevis to iegāde?

Ir gadījumi, kad nākas izlemt, kurš variants būtu piemērotāks – sastatņu noma vai to iegāde. Nomu parasti izvēlas sekojošās situācijās:
• Ja darbus veic būvniecības uzņēmums vai komanda, kuras ikdienā darbs uz sastatnēm norisinās reti. Parasti sastatņu noma tiek izmantota konkrētiem projektiem, īstenojot pasūtījumu;

• Ja individuāliem klientiem ir vajadzība veikt remontdarbus, krāsošanu, betonēšanu, mūrēšanu un citus darbus, kuru īstenošanai uz īsu laika periodu var būt vajadzīgas sastatnes.

Kādēļ arī Jums var noderēt sastatņu noma?

Ja plānojat veikt remontu, restaurāciju vai citus darbus, kuru īstenošanai var būt nepieciešamas sastatnes, noteikti esat domājuši par to, vai tās prātīgāk būtu pirkt vai nomāt. Lūk, daži iemesli par labu nomai:

• Atrodiet ideāli piemērotu sastatņu konstrukciju darbu veikšanai – mūsdienās pieejami dažādi sastatņu veidi. Piemēram, uzņēmuma Alfarent piedāvājumā ir gan modulāro, gan fasāžu sastatņu nomu, un tās var pielāgot dažāda apjoma un sarežģītības objektiem. Sastatņu noma ļauj pielāgot katram projektam piemērotāko variantu;

• Kvalitatīvas sastatnes ir viegli montējama un demontējamas un pārvietojamas;

• Klientam ir iespēja izvēlēties, uz cik ilgu laiku sastatņu noma nepieciešama;

• Nav jāuztraucas par sastatņu transportēšanu, sastatņu montāžu un demontāžu vai uzglabāšanu un apkopi, jo par to parūpējas uzņēmums, kurš iznomā sastatnes;

Ja meklējat drošas, kvalitatīvas sastatnes dažādu darbu veikšanai, īstā izvēle būs Alfarent!


Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju