Tulikivi kamīnkrāsnis – mājīgs siltums un pašceptas maizes smarža

Pašu krāsnī ceptas maizītes vai pīrādziņu smarža ir viena no jaukākajām daudzu cilvēku atmiņām, kas asociējas ar bērnību un lauku māju šarmu. Pateicoties inovācijām un tehnoloģiju pieejamībai, ir radīti mūsdienīgi risinājumi, kas ļāvuši apvienot burvību un īpašo atmosfēru, kuru rada malkas krāsnis ar cepeškrāsns praktiskumu, nodrošinot iespēju ierīkot šāda tipa apkures elementu ne tikai laukos, bet arī pilsētas mājā, vasarnīcā un citur. Jau vairākus gadus Latvijā ir pazīstamas un iecienītas somu ražotāja Tulikivikamīnkrāsnis, ar kuru vērtīgajām īpašībām varat iepazīties raksta turpinājumā.

Kamīnkrāsnis ar cepeškrāsni – lielisks risinājums siltumam un ēdienu gatavošanai

Ikviena malkas krāsns ir brīnišķīgs papildinājums mājoklim, taču to vēl vērtīgāku un noderīgāku padara Tulikivi radītie risinājumi, kas piedāvā malkas kamīnkrāsnis ar iebūvētu cepeškrāsni. Ko tas nozīmē? Klasiska malkas krāsns veidota elegantā dizainā, kas ne tikai rada siltumu, bet arī pievilcīgi izskatās, ļaujot baudīt uguns spēles aiz krāsns stikla durvīm. Un, visbeidzot, iebūvētā cepeškrāsns nodrošina iespēju gatavot maltīti ekonomiskā veidā, sākot no pašceptas maizes un picas, beidzot ar dažādiem citiem ēdieniem.

Citas Tulikivi kamīnkrāsnis
Kamīnkrāsnis ar cepeškrāsni nav vienīgie modeļi, kurus piedāvā somu ziepjakmens apkures elementu ražotājs Tulikivi. Sortimentā ir arī skaistas stūra kamīnkrāsnis, kas rada patīkamu siltumu un kalpo kā elegants interjera elements. Ikviens piekritīs, ka kamīni spēj piešķirt īpašu pievilcību jebkuram mājoklim, vai ne?

Tāpat Tulikivi piedāvā iegādāties arī siltumu akumulējošās kamīnkrāsnis ērtai mājokļa apsildīšanai. Ja Jums padomā ir kas īpašs, uzņēmums labprāt īstenos arī individuālu kamīna vai krāsns pasūtījumu. Un jāpiemin arī tas, ka šis somu ražotājs izgatavo arī augstvērtīgas pirts krāsnis, kas papildinās gan klasiskās, gan melnās pirtis.

Vērtīgas īpašības
Tulikivi kamīni un kamīnkrāsnis izceļas ar dažādām priekšrocībām, it īpaši, ziepjakmens materiālu, kam piemīt lieliskas siltuma akumulēšanas spējas, pēcāk izdalot to pakāpeniski atpakaļ telpā (līdz pat 48 stundām). Siltums, kuru rada krāsns, ir patīkams, tas nepadara gaisu telpā sausu. Arī malkas patēriņš šādās kamīnkrāsnīs ir krietni ekonomiskāks. Ne velti Tulikivi ziepjakmens izstrādājumi sastopami jau vairākos simtos tūkstošu mājokļu visā pasaulē.
Uzziniet vairāk par Tulikivi zīmola produktiem šeit – Tulikivi.lv!


Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju