TransferWise: lēti nosūtiet naudu uz ārzemēm

TransferWise izmanto viedu jauno pieeju, lai ļautu cilvēkiem droši sūtīt un saņemt naudu no ārzemēm bez lielām maksām, ko pievieno vairums lielo banku. TransferWise ir tiešsaistes naudas pārskaitīšanas pakalpojums, kas ļauj pārskaitīt naudu līdz astoņām reizēm lētāk nekā caur banku. Sistēma ir skaista un vienkārša. Tā pilnībā apiet dārgos starptautiskos maksājumus, viena starptautiskā darījuma vietā izmantojot divus vietējos pārskaitījumus.

Ja vēlaties konvertēt mārciņas uz eiro, varat sūtīt naudu mārciņās uz TransferWise Lielbritānijas kontu. Pēc tam no TransferWise eiro konta saņēmējam tiek nosūtīta līdzvērtīga summa. Šī viedā sistēma nozīmē, ka nauda nekad faktiski nepārvietojas pāri robežām, un valūtas konvertēšana tiek veikta, izmantojot reālu vidējā tirgus maiņas kursu. Šādi rīkojoties, klienti var pilnībā izvairīties no tradicionālajām bankas maksām un viņi nezaudē naudu, veicot pārskaitījumus par negodīgu cenu.

Darījuma izmaksas vienmēr ir caurspīdīgas, atšķirībā no dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem, kas papildus maksai un reālajam maiņas kursam pievieno uzcenojumu. TransferWise starptautiskie maksājumi galvenajos maršrutos no Lielbritānijas un Eiropas tiek piegādāti 24 stundu laikā, un faktiski 25 procenti no visiem pārsūtījumiem no Lielbritānijas uz Eiropu tiek piegādāti dažu sekunžu laikā!

Ērtības labad organizējiet pārsūtīšanu tiešsaistē – TransferWise, tāpat kā Lielbritānijas bankas, regulē Finanšu vadības iestāde, un tai uzticas 3 miljoni cilvēku visā pasaulē! Jūsu nauda tiek nosūtīta tieši uz saņēmēja bankas kontu, kas ir piemērots gan biznesam, gan personīgai lietošanai. TransferWise ir izveidojis kontu, kas kā vairāku valūtu konts,  ļauj jums tur turēt vairāk nekā 40 dažādas valūtas un ērti nosūtīt un tērēt naudu ārzemēs, izmantojot bezkontakta TransferWise debetkarti.

Ikreiz, kad sūtāt naudu, izmantojot TransferWise, darījums tiek veikts, izmantojot reālo vidējā tirgus maiņas kursu. Tas ir tas, ko jūs atradīsit, ja Google meklēsiet attiecīgo valūtu pāri. Vairums banku nepiedāvā šo cenu privātiem klientiem, tādēļ ir svarīgi uzzināt pēc iespējas vairāk par savām iespējām. Tā vietā viņi vidējai tirgus likmei pievieno uzcenojumu un paši saglabā starpību. TransferWise arī pilnībā regulē Finanšu vadības iestāde, un tā tāpat kā lielās bankas un finanšu iestādes pārbauda savus lietotājus, lai aizsargātu pret krāpšanu un naudas atmazgāšanu.

Pārskaitījumu veikšana ir vienkārša. Dodieties uz vietni TransferWise, ierakstiet savu informāciju un saņēmēja informāciju un to, cik daudz naudas vēlaties pārskaitīt. Pēc tam jūs varat ievadīt savu debetkartes informāciju vai nosūtīt naudu uz TransferWise no tiešsaistes bankas konta. Pēc tam nauda tiks nosūtīta tieši uz saņēmēja bankas kontu, pat ja viņiem pašiem nav TransferWise konta. Kad nauda ir saņemta, jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu. Lielākā daļa pārskaitījumu notiek tajā pašā dienā!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju