TOP 10 populārākās vannas istabas problēmas un kā tās atrisināt 1

Droši var teikt, ka māja nav uzbūvēta, kamēr tajā nav lietošanai gatavas tualetes/vannas istabas. Taču ar uzbūvēšanu un iekārtošanu nebeidzas ar tualeti un vannas istabu saistīto darbu saraksts. Papildus ikdienas kopšanai un tīrības uzturēšanai šad tad var nākties veikt arī kādu lielāku vai mazāku remontu. Raksta turpinājumā iepazīsties ar TOP 10 populārākajām vannas istabas problēmām un padomiem, kā tās atrisināt!

1. Pilošs krāns
Pilošs krāns ir viena no tām vannas istabas problēmām, ko mājokļa saimnieks visbiežāk ignorē. Bet velti, jo to atrisināt var visai viegli! Šeit palīdzēs santehnikas veikals:
●    aizgriez centrālo ūdensvadu;
●    noskrūvē krānu;
●    dodies ar to uz santehnikas veikalu pēc konsultanta padoma.
Konsultants, apskatot tavu atnesto krānu, varēs ieteikt vai nu nomainīt bojāto detaļu, vai visu krānu.

2. Piloša duša
Visdrīzāk tu vari pieciest pilošu dušu visai ilgi, taču šāda rīcība tev izmaksās dārgi. Burtiski. Rēķins par ūdeni un kanalizāciju palielināsies nemanot. Turklāt lieka mitruma nonākšana tur, kur tam nebūtu jānonāk (piemēram, pilot ūdens atsitas pret dušas kabīnes virsmu, un sīki ūdens pilieni izšļakstās visapkārt, iekļūstot smalkās spraugās), kā arī pārāk liela mitruma uzturēšana, piemēram, stūra dušas kabīnes kaktā, veicinās pelējuma sēnītes rašanos. Dušas remonts var būt tik vienkāršs, cik nomainīt dušas klausulei blīvi.

3. Slikta ventilācija
Ventilācijas sistēmai vajadzētu efektīvi novērst mitrumu telpā. Ja pēc dušas vai karstas vannas telpa ilgstoši ir pilna ar tvaikiem, pārbaudi, vai ar ventilācijas sistēmu viss ir kārtībā. Salūzušu iekārtu vajadzētu nomainīt, bet nepareizi uzstādītas ventilācijas sistēmas vai “aizaugušas” ventilācijas šahtas gadījumā vajadzētu vērsties pie speciālista.

4. Pelējums
Kas rodas pārlieku liela mitruma un nepietiekamas ventilācijas rezultātā (tad, ja neesi atrisinājis augstākminētās problēmas)? Tieši tā, pelējums. Un tas ir jāuztver nopietni, jo pelējuma sēnīte var ļoti negatīvi ietekmēt tavus un tavu mīļo augšējos elpceļus, kā arī izraisīt dažādas alerģijas. Tādēļ apstrādā katru pelējuma pleķīti uzreiz, kā esi to pamanījis, neatliec uz vēlāku laiku, jo pelējums aug ļoti ātri. Īpaši mitrās un siltās telpās kā vannas istaba.

5. Lēna ūdens notece
Lielākā daļa notekcauruļu problēmu ir saistīta ar gružu un matu sastāšanos un iesprūšanu caurulēs. Lēnu ūdens noteci var atrisināt:
●    izskalojot ar karstu ūdeni – visdrīzāk derēs izlietnes notekcauruļu tīrīšanā, jo tajās no trauku mazgāšanas nonāk taukvielas, kas, vēsumā (auksts ūdens, istabas temperatūra) sastingstot, aizsprosto caurules;
●    izmantojot cauruļu tīrīšanas līdzekļus (granulas, šķidrumus, gēlus);
●    izvelkot drazas ar kanalizācijas troses palīdzību.

Ja augstākminētie paņēmieni nelīdz, būs nepieciešams izjaukt caurules pa posmiem un tādā veidā izņemt netīrumus laukā.

6. Aizdambējušās caurules
Kas notiek, ja ignorē lēnu ūdens noteci? Ar laiku caurules aizdambējas pavisam un ūdens nekur vispār vairs netek. Lai to labotu, ņem talkā vantūzi. Tikai atceries kārtīgi aizspiest visus caurumus, pa kurieni ūdens varētu iznākt ārā/gaiss ienākt iekšā. Vantūzis darbojas pēc vakuuma principa, un, ja nav vakuuma, nav arī rezultāta.

7. Zems ūdens spiediens dušā
Kad runa ir par zemu ūdens spiedienu, ļoti iespējams, pie vainas ir kaļķakmens nogulsnes, kas sakrājušās dušas klausulē. To var labot, nomainot klausuli vai iztīrot to ar kaļķakmeni šķīdinošiem līdzekļiem.
 
8. Tekošs pods
Konstantā avotiņa skaņa un biežā poda ūdens tvertnes uzpildīšanas skaņa ir ne tikai kaitinoša, bet arī sāpīga naudas makam. Problēmas risinājums var būt pat tik vienkāršs, kā aizķērušās sprosta ķēdes atbrīvošana. Atver tvertnes vāku un paskaties – varbūt pie vainas ķēde, varbūt sprosts ir nolietojies, varbūt pārāk augsts vai zems ūdens līmenis, varbūt viss ir aizaudzis ar kaļķakmeni un nespēj kvalitatīvi funkcionēt. Šīs problēmas parasti ir viegli atrisināt.

9. Aizdambējies pods
Ja aizdambējusies izlietne liekas sīkums, tad aizdambējies pods, īpaši, ja to saproti brīdī, kad nolaid ūdeni un tā līmenis podā kāpj un kāpj, var radīt visai baisas un nepatīkamas emocijas. Bet to atrisināt nav ne grūti, ne baisi – ņem vantūzi un aizstum korķi prom! Ja ar to nav līdzēts, izmanto kanalizācijas trosi.

10. Nepatīkama smaka
Šo problēmu var izraisīt aizdambējumi, pelējums un sastāvējies ūdens, kas radies sūces rezultātā. Ja pēc šo iemeslu atrisināšanas smaka nepazūd, iespējams, vaina ir kanalizācijas gāzes noplūdē. Šajā gadījumā vēlams sazināties a profesionālu santehniķi.

Ja vannas istabā nepieciešams ko nomainīt, bet nav laika vai vēlmes skriet pa veikaliem un meklēt vajadzīgo, ienāc interneta veikalā 1a.lv, un tev būs pašam savs santehnikas veikals viena klikšķa attālumā! Šeit tevi gaida akrila vannas, ūdens boileri, dvieļu žāvētājs, ventilācijas sistēma, jaucējkrāni un vēl, un vēl – visa nepieciešamā santehnika plašā piedāvājumā. Ienāc šajā mājaslapā un atrodi arī dažādus mazākus vannas istabas piederumus – risinājumus, ieilgušām problēmām!


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kamilla Karlsena

Piesakies aizdevumam NOVA GLOBAL FINANCE ar 3% procentu likmi.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palielināt savu dzīvesveidu, vai arī jums ir negaidīti izdevumi, NOVA GLOBAL FINANCE aizdevums ir rentabls veids, kā to panākt.

Nova Global Finances ir elastīga: jūs varat aizņemties līdz 10 miljoniem eiro un ar piemērotu atmaksas periodu no 1 līdz 30 gadiem. Mēs piedāvājam plašu personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu, mājokļu un parāda konsolidācijas aizdevumu klāstu, kurus var pielāgot jūsu mainīgajām vajadzībām un apstākļiem ar 3% procentu likmi.

Ko jūs saņemat:
 tūlītēja piekļuve jūsu līdzekļiem pēc apstiprināšanas
 Konkurētspējīgas procentu likmes
 elastīgi atmaksas termiņi
 Spēja ātrāk nomaksāt aizdevumu (papildu maksājumi samazina aizdevuma kapitālu)
 Viegla apstiprināšana, ja jums nepieciešami papildu līdzekļi
 Jūs varat pieteikties aizdevumam sev ērtā vietā un laikā

Kā pieteikties:
Pieteikšanās kredītam ir ātra un vienkārša! Uzņēmumiem vai personām, kuras vēlas pieteikties aizdevumam Nova Global Finances un kurām nepieciešama plašāka informācija par KĀ PIETEIKTIES, SŪTĪT E-PASTU uz adresi (novaglobalfinances@gmail.com) VAI sazināties ar Camilla Karlsen vietnē whatsApp: +31642117819, lai iegūtu vairāk informācijas un mutiskas instruktāžas. Piesakieties T & C.

Kamilla Karlsena
Vecākais aizdevumu menedžeris

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.14 10:01

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju