Skandināvu dizaina koka krēsli katram interjeram

Mūsdienīgs interjers ir prasīgs gan no ražotāju, gan patērētāju puses. Dzīvojam laikmetā, kad arvien novērtēts tiek dabiskais un tīrais, nevis industriālais un masveidā ražotais. Tīras krāsas, plūstošas līnijas, ergonomisks dizains un saskaņa ar pārējo interjeru – šīs ir iezīmes, kuras patērētājs meklē savos interjera priekšmetos un mēbelēs. Tāpat, protams, neiztrūkstošs elements ir mēbeļu ērtība un pielāgošanās katram tās lietotājam. Svarīgi ir arī tas, ka mēbeļu izcelsme ir lokāla, tādēļ to iegāde atbalsta vietējo tirgu, nevis globālo masu ražotāju.

Visas šīs un vēl daudzas citas īpašības piemīt dizainakresli.lv produkcijai, kuras trumpis un lepnums ir dizaina krēsli. Šie krēsli ir pieejami vairākos skandināvu dizainos un to pielietojums plešas no mājsaimniecības līdz pat sabiedriskām telpām un iestādēm – skolām, viesnīcām, kafejnīcām un restorāniem. Dizainakresli.lv piedāvā risinājumu visām gaumēm un dizainiem!

Dizainakresli.lv produkcija top Latvijā, ražošanā tiek izmantots bērza finieris, kura virskārtā iespējams izmantot arī ozolu, rieksta vai citu finierējumu. Visi koka krēsli radīti bez liekām detaļām vai skrūvēm - izmantojot īpašas tehnoloģijas krēsli radīti no liekta finiera, detaļas ir līmētas. Finiera krēslu dizaini ir ilgtspējīgi skandināvu dizaineru veikumi, kas radīti iedvesmojoties no minimālisma stila, kā arī praktiskām vērtībām, kas sakņojas dabā. Saplākšņa krēslu dizains veidots tā, ka krēsli lieliski iekļaujas interjerā kā atsevišķa vienība  (piemēram, darbagalda krēsls), gan kā krēslu grupa (ēdamgalda krēsli, konferenču telpas krēsli). Visi krēsli pieejami arī dažādos lakojumos. Liektie līmētie krēsli radīs tīru un vienkāršu interjera noskaņu dabīgu toņu lakojumā, bet izvēloties baltu vai koša toņa laku iespējams radīt dinamisku un enerģisku telpas iespaidu.

Iecienītais skandināvu dizains un katra klienta individuālās vēlmes apvienojumā rada unikālu produktu. Kā papildu bonuss vairākiem krēslu modeļiem ir ļoti praktiska īpašība – tos var ērti uzglabāt sakārtotus vienu uz otra līdz pat 16 krēsliem. Tas ļauj koka krēslus ērti transportēt un sakārtot telpā pēc nepieciešamības. Dizainakresli.lv klāsta krēsli ir radīti no dabīgiem materiāliem, tie ir viegli, ērti un ergonomiski.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju