Retro LED spuldzes – jauns moderns trends!

Eksistē tāds teiciens: «mode ir cikliska». Ar laiku viss vecais atkal atgriežas atpakaļ modē. Un tad, reiz skapī aizmirstās kurpes, atkal var kļūt par ultramodernām, retro kurpēm. Šī parādība negāja secen apgaismojuma pasaulei. Iespējams, ka daudzi no jums jau pamanīja, ka mūsdienu interjera dizaineri bieži izmanto retro LED spuldzes.

Retro LED spuldzes jauns moderns trends!

Tiem, kuri nezināja, stāstām: retro LED spuldzes, ko sauc arī par Edisona spuldzēm – ir vecas kvēlspuldzes imitācija. To galvenā iezīme ir volframa kvēldiegs, kas var būt pīts dažādās formās un vienlaikus ir gaismas avots.

Retro LED spuldzes var būt izpildītas dažādos izmēros un formās. Tā ir viņu īpatnība, jo tās var interesanti apvienot savā starpā. Edisona lampa, ar krāsaino stiklu, arī var būt ļoti interesants interjera risinājums. Piemēram, dūmakaini pelēkais stikls piešķirs tai vintāžas izskatu, bet telpā radīs romantisku, blāvu gaismu.

Retro LED spuldzes – tas ir brīvība, kurā var iemiesot jebkuras idejas. Tādas spuldzes var izmantot gan ar abažūru, gan bez tā. Bieži vien retro LED spuldzes piekarina uz kabeļa, grupējot dažādas spuldžu formas. Tādējādi izmantojot tādas lampas un citus dekora priekšmetus, jūs varat izveidot savu unikālo gaismekli. Internetā var atrast daudz ideju, kā to izdarīt.

Retro un klasiskās LED spuldzes, ekonomiskas spuldzes un citi elektromateriāli – to visu var iegādāties vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības interneta-veikalā – Elektrika.lv


Kontaktinformācija:

Adrese: Jūrkalnes iela 15, korpuss 30, LV-1046, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 80 205 200

               +371 67 162 055

E-pasts:  b2b@elektrika.lv

Darba laiks: Pr.-Pk.: 8:30-17:00 

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju