Preces pieaugušajiem: palīdz cīnīties ar trauksmainību un atvieglo ķermeņa atkopšanos pēc dzemdībām

Plaši zināms, ka pieaugušo seksa rotaļlietu izmantošana https://supersex.lv/ ir lielisks veids, kā dažādot savu mīlas dzīvi, izbaudot jaunas, līdz šim vēl nepieredzētas sajūtas.

Starp lielākajiem ieguvumiem jāmin divi - tās palīdz ātrāk un kvalitatīvāk sasniegt orgasmu un ļauj labāk iepazīt savu ķermeni un tā reakcijas baudas laikā. Bet, vai jūs zinājāt, ka papildus šiem ieguvumiem, seksa rotaļlietas veicina arī labas fiziskās un garīgās veselības saglabāšanos? Šajā rakstā mēs iepazīstināsim ar to izmantošanas vērtīgākajiem ieguvumiem, kas apstiprinās - ikvienam ir vērts savā īpašumā turēt vismaz vienu seksa rotaļlietu.

Palīdz cīnīties ar stresa izraisītiem mentālās veselības traucējumiem un depresiju
Stress ir organisma un psihes kompleksveidīga reakcija, kas ir neizbēgama mūsdienīga cilvēka dzīves sastāvdaļa dažādos mūsu dzīves posmos. Straujais dzīves ritms, negaidītas un neprognozējamas situācijas un mūžīgais laika trūkums atstāj milzīgu ietekmi uz mūsu emocionālo veselību. Kad piedzīvojam šādus mirkļus, šķiet, ka antidepresanti ir vienīgais veids, kā palīdzēt sev tikt galā ar pārmērīgi lielu trauksmi, nemieru vai pat depresiju.

Tomēr, pirms izvēlaties uzsākt medikamentu lietošanu, jāatceras, ka bieži sastopamas ir arī šo zāļu blakusparādības, piemēram, samazināts libido. Par laimi, šeit nāk talkā arī risinājums - atveltot kādu laika sprīdi sev un mīlēšanās laikā regulāri lietojot seksa rotaļlietas, iespējams viegli atrisināt šīs problēmas, nemaz neizmantojot smagas medikamentu terapijas. Rotaļlietas ļauj pieaugušajiem vieglāk sasniegt orgasmu, kas, savukārt, izdala laimes hormonus -oksitocīnu, serotonīnu un endorfīnus. To ietekme uz organismu liek cilvēkam justies mierīgākam, mazāk saspringtam un labākā garastāvoklī, tādā veidā saglabājot veselīgu emocionālo stāvokli. Turklāt tas viss var būt īpaši noderīgi tiem, kuri cieš no bezmiega - pusstundu dienā pirms gulētiešanas veltot tikai sev, lai pašapmierinātos, varēsiet baudīt dziļāku un labāku miegu, kas ietekmēs spēka un enerģijas pieplūdumu nākamajā dienā.

Atvieglo menopauzi
Menopauzes laikā sievietes saskaras ar daudzām pārmaiņām savos ķermeņos, tostarp, maksts sausumu. Daudzos gadījumos šī pārmaiņa ne tikai liedz pilnvērtīgi izbaudīt seksu, bet arī izraisa nepatīkamas sajūtas vaipat sāpes. Tādu seksa rotaļlietu kā vibratora vai dildo lietošana palīdz izraisīt dabisku maksts mitrināšanos, vienlaikus vairojot baudas izjūtas, kas, attiecīgi, ļauj sievietēm arī menopauzes posmā izjust lielāku libido un ienest vairāk patīkamu mirkļu dzimumdzīvē!

Ārstē vaginismu
Vaginisms ir stāvoklis, kad mēģinot iekļūt maksts atverē, ķermenis rada netīšas muskuļu spazmas, līdz iekļūšana jau sāk izraisīt spēcīgas sāpes. Sievietēm ar šādu stāvokli tādas darbības kā tampona un menstruālās piltuves ievadīšana, ginekologa apmeklējums vai vienkārša mīlēšanās, var kļūt par īstu izaicinājumu. Ir veikti pētījumi, lai noskaidrotu, kas varētu palīdzēt mazināt šo diskomfortu. Rezultāti parādīja, ka viens no labākajiem palīglīdzekļiem ir vibrators, jo tas rada sedatīvu (nomierinošu) efektu uz iegurņa muskuļiem un samazina sāpju izjūtas. Līdz ar to, vibratora dāvātās aizraujošās sajūtas nu var tikt pilnībā izbaudītas, vienlaikus atbrīvojoties no nepatīkamajām sāpēm arī paša akta laikā.

Palīdz novērst erekcijas problēmas
Erektila disfunkcija jeb priekšlaicīga ejakulācija ir viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, kas skar visa vecuma vīriešus. Šos traucējumusstiprais dzimums bieži vien tikļoti pārdzīvo, ka tas rezultējas arī ar pazeminātu libido. Tomēr, mēs aicinām nezaudēt entuziasmu pat tik kutelīgā jautājumā! Mūsdienu seksa rotaļlietu industrija piedāvā tādus inovatīvus risinājumus kā dzimumlocekļa pumpi vai gredzenus, kas ļauj nocietināt locekli, ilgāk noturēt erekciju,un arīdzan aizkavēt ejakulāciju. Dzimumlocekļa gredzena radītā vibrācija, savukārt, stimulē nervu galus, kas atrodas dzimumlocekļa galviņā, tādā veidā atvieglojot erekcijas sasniegšanu. Tikmēr dzimumlocekļa pumpja saražotais vakuums izraisa papildus asins ieplūšanu, tas nocietinās un palielinās. Locekļa ievadīšana vagīnā tiek atvieglota un mīlas rotaļu laiks paildzinās. Tamdēļ, nesteidzieties uzreiz lietot medikamentus, lai ārstētu augstāk minētos stāvokļus - vispirms izmēģiniet seksa rotaļlietas, kas bez lielām pūlēm spēj atjaunot libido un vairot pašapziņu!

Mazina sāpes
Kā jau minējām iepriekš, orgasma laikā organisms izdala laimes hormonus endorfīnus, kas palīdz cīnīties ar nemieru un pat depresiju. Bet tas nav vienīgais iemesls, kāpēc šie hormoni ir tik labvēlīgi mūsu ķermenim - bez visa tā, endorfīni arī samazina sāpju slieksni. To zinot, ārsti nereti iesaka sievietēm menstruāciju laikā lietot vibratoru, it sevišķi gadījumos, kad sāpes ir tik spēcīgas, ka noliek daiļo dzimumu pie gultas un ierobežo jebkādas normālas ikdienas dzīves aktivitātes. Interesanti arī, ka masturbācija var mazināt ne tikai sāpes, bet arī pašu menstruāciju ilgumu. Tas tāpēc, ka sieviete orgasma laikā gan samazina, gan palielina muskuļu darbību, tādējādi pa ķermeni pārvietojot vairāk asiņu.

Palīdz organisma dzīšanas procesos pēc dzemdībām
Dzemdības ir viens no skaistākajiem un nozīmīgākajiem notikumiem sievietes dzīvē, kad tik gaidītais bērniņš pirmo reizi ierauga pasauli. Neskatoties uz šī skaistā notikuma radītajām pozitīvajām emocijām, pēc dzemdību periods atnes daudz izmaiņu sievietes organismā - izmaiņas asins cirkulācijā, dzemdes un urīnceļu pārorientēšanos, kā arī izmaiņas vielmaiņā. Reizēm var paiet diezgan ilgs laiks, kamēr visas šīs pārmaiņas ķermenis izrealizē, un ikdienas dzīvē tas var radīt diskomfortu. Labās ziņas - šīs pārmaiņas var atvieglot un paātrināt ar seksa rotaļlietas, vibratora palīdzību. Pirmkārt, izmantojot vibratoru, sieviete sev sagādā papildus baudu, uz mirkli aizmirstot par jaunajām ikdienas rūpēm, kas ir vitāli svarīgi viņas emocionālās veselības atjaunošanai. Tajā pat laikā, seksa rotaļlietu lietošana veicina asins cirkulāciju iegurņa zonā, tā paātrinot orgānu dzīšanas procesus - kas, starp citu, stiprina arī maksts audus, veidojot to lielāku elastību un spēku.

Kā redzam, seksa rotaļlietas būtiski ietekmē emocionālo un fizisko veselību kā vīriešiem, tā sievietēm. Svarīgākais ir saprast, kas jūsu ķermenim patiešām ir vajadzīgs, un izvēlēties jūsu vajadzībām vispiemērotāko seksa rotaļlietu. Nebaidieties eksperimentēt, un izmaiņas manīsiet jau pavisam drīz!

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju