Par ko vajadzētu padomāt, kad plānojat savu vannas istabu

Vannas istaba ir telpa, uz kuru Tu dodies ik rītu pēc pamošanās, lai rastu svaiguma sajūtu un sagatavotu sevi dienai. Tā ir arī telpa, kur dodies pirms iešanas gulēt. Lai ik dienu rīts sāktos labā noskaņojumā, vannas istabai ir jābūt iekārtotai Tev vēlamos toņos un dizainā. Tādēļ, kad projektējat māju un plānojat iekārtojumu savai vannas istabai, ir būtiski pievērst uzmanību katram sīkumam, lai tā izskatītos un būtu praktiski pielietojama tā, kā Tu vēlies.

Kad sāc plānot, kā tieši izskatīsies Tava sapņu vannas istaba, vislabāk to sākt darīt uz papīra lapas. Konkrēti uzzīmēt pēc izmēriem telpu, durvis, logus, ja tādi ir šajā istabā, un izmēģināt novietot, tas ir uzzīmēt mēbeļu un santehnikas novietojumu. Vizuāli ieraugot to, kā varētu izskatīties istaba, un parēķinot, kas cik lielu vietu aizņems, būs daudz vieglāk sakomplektēt nepieciešamās mēbeles.

Ja saprotat, ka paši to nespēsiet, tad nebaidieties lūgt padomu profesionāļiem, piemēram, santehniķiem, arhitektiem, dizaineriem.

Kādā stilā veidosi savu vannas istabu atkarīgs tikai no Tevis, tāpēc iedvesmai iesakām pašķirstīt kādus dizaina žurnālus vai internetā pameklēt dizaina variantus, lai saprastu, kurš stils būs Tavējais. Vai izvietosi vannas istabā antīkus interjera priekšmetus vai gluži otrādi – veidosi to minimālisma stilā. Kādas krāsas izmantosi, un vai tas derēs Tavai telpai. Ja vannas istaba ir maza, tad baltā krāsa tai liks vizuāli izskatīties plašākai.

Būtiski ir saprast, ko vēlaties arī praktiskajā ziņā. Ja dzīvo viens, tad izveidot šo istabu būs vieglāk, taču, ja Tev ir ģimene, un mājās ir arī bērni, tad ir vērts padomāt par ergonomisko pusi. Piemēram, cik zemu likt izlietni, lai pie tā viegli var nomazgāt rokas arī Tavi bērni, kādu ūdens krānu ierīkot, lai arī bērniem to ir viegli atvērt un regulēt ūdens siltumu.
Runājot par dušu, ne visiem patīk, ja uz galvas līst ūdens, tāpēc ir vērts aprunāties ar ģimeni. Varbūt ir vajadzīga gan duša, kas līst uz galvas, gan atsevišķi arī dušas klausule, lai var mazgāties to turot.

Izveidot savu budžeta plānu ir nākamais solis. Uzraksti uz lapas aptuveno vēlamo un pieejamo budžetu, kādu esi gatavs tērēt vannas istabai, un tad aprēķini aptuveno summu, atkarībā no telpas materiāliem, mēbeļu cenām, santehnikas cenām un profesionāļu piesaistīšanas. Mēbeļu un santehnikas ziņā Tev palīdzēs internets, ieejot internetveikalā 220.lv ērti vari ievadīt meklētājā lietu, ko meklē, un redzēsi plašu piedāvājumu. Tur atrodamas stūra vannas, tualetes podi, izlietnes, mēbeles, interjera priekšmeti un citas Tev nepieciešamās lietas. Šajā mājas lapā par katru preci vari iegūt aprakstu un uzzināt cenu. Tas lieliski noderēs plānojot budžetu.
Iepirkties internetā ir ērtākais veids, jo Tev pat nav jāiziet no mājas, un Tu vari sakomplektēt savu vannas istabu apspriežoties ar visu savu ģimeni. Mājas lapā 220.lv iepirkties ir arī droši, jo katrai precei tiek dota garantija.

Plānojot budžetu ne vienmēr sanāk tajā iekļauties, tādiem gadījumiem 220.lv piedāvā noslēgt arī līzinga līgumu, kad vari preci saņemt uzreiz, bet apmaksāt pa daļām. Tas ir īpaši aktuāli gadījumā, kad Tu plāno veselas istabas būvniecību, jo neparedzēti izdevumi gadās gandrīz vienmēr.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju