Paplašinātas vēnas, bet priekšā ceļojums? Lietojiet kompresijas zeķes!

Kompresijas zeķes un zeķubikses ir mūsdienīgi un viegli lietojami aksesuāri, kas var palīdzēt novērst nopietnas kāju vēnu problēmas dažādās situācijās, tai skaitā, ja dodaties garākos ceļojumos. Īpaši par kāju vēnu veselību jāpiedomā cilvēkiem, kas ikdienā ilgstoši sēž vai stāv kājās, kā arī grūtniecēm.

Ceļošana un ilgstoša sēdēšana –  to ietekme kāju vēnām
Paaugstinoties gaisa temperatūrai, vēnas mūsu ķermenī izplešas, nodrošinot termoregulāciju. Arī kāju vēnas paplašinās, un tajās ieplūst lielāks asins daudzums. Ja vēnas ir veselas, nekāda diskomforta nav, taču ir liela daļa cilvēku, kurus dienas beigās nomoka nogurums un smaguma sajūta kājās.

Par vēnām īpaši jāpiedomā, dodoties tālākos pārbraucienos ar vilcienu, mašīnu vai auto, kā arī pārlidojumos ar lidmašīnu. Ja mēs ilgi sēžam un neizkustamies, kāju vēnās tiek radīts spiediens, kā rezultātā vēnas var pārlieku izplesties, kas, savukārt, veicinās šķidruma uzkrāšanos audos. Tāpat jāatceras, ka lidmašīnā ir mainīgs spiediens un sauss gaiss, kas ievērojami paātrina organisma atūdeņošanos.

Lai samazinātu vēnu problēmu riskus, kas saistīti ar lidošanu vai gariem, ir jāpiedomā par ērtas sēdvietas nodrošināšanu. Jāraugās, lai netiktu saspiestas kāju apakšdaļā esošās vēnas. Tāpat jāizvairās no sēdēšanas ar sakrustotām kājām un regulāri jācenšas tās kustināt vai vismaz pamasēt apakšstilbus. Tas palīdzēs nodrošināt normālu asinsriti.

Vēl jāatceras, ka, ja Jums ir vēnu problēmas vai risks ar tām sastapties, ceļojuma laikā noteikti nevajadzētu smēķēt, jo nikotīns negatīvi ietekmē vēnas, radot spazmas asinsvados, kas apvienojumā ar ilgstošu sēdēšanu var pāriet vēnu trombozē.

Kā atvieglot ceļošanu, ja ir vēnu problēmas?

Ja Jums ir aizdomas par vēnu saslimšanām, kā arī jūtat simptomus, kas par tām liecina, būtu ieteicams pēc iespējas ātrāk doties pie flebologa, kas veiks nepieciešamo diagnostiku un ieteiks, kādas kompresijas zeķes un zeķubikses izvēlēties, lai padarītu ikdienu komfortablāku un ceļošanu drošāku.

Kompresijas zeķes un zeķubikses, kā arī citus piederumus plašā izvēlē varat iegādāties interneta veikalā Dynasty.lv. Piemēram, grūtniecēm ir pieejamas ne tikai kompresijas zeķes, bet arī kompresijas veļa. Tāpat Dynasty.lv online veikalā piemērotus kompresijas aksesuārus atradīs arī tie, kam ir sūdzības par vēnu veselību, kā rezultātā jālieto kompresijas zeķes un zeķubikses. Pieejami arī modeļi vīriešiem. Sortimentā esošais kompresijas apģērbs īpaši noderēs sportistiem, lai ātrāk atgūtos pēc augstas intensitātes treniņiem. Ja nezināt, kā atrast sev piemērotāko kompresijas zeķu un zeķubikšu izmēru, sazinieties ar Dynasty.lv atsaucīgo komandu!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju