Opel transportlīdzekļu rezerves daļas un aksesuāri

2000.gadu sākumā Opel automašīnas bieži vien bija pat vispopulārākās Latvijā, regulāri gozējoties populārāko auto virsgalā. 2020.gadā Opel ir piektais populārākais zīmols starp visiem lietotiem automobiļiem Latvijā, uzreiz aiz Volvo, Volkswagen, BMW un Audi.

Opel tiek dēvēts par tautas auto. Savulaik par Opel jokoja kā par nedrošiem, tehniski nestabiliem un bieži plīstošiem auto. Kurš gan nezina joku “visi auto reiz kļūst par opeļiem”. Mūsdienās Opel nav zaudējis savu popularitāti - lai gan nav pats populārākais, tomēr stabili katru gadu ir starp populārākiem auto. Galvenie iemesli, kāpēc auto Latvijā ir tik iecienīts - pieejamība, cenas un kvalitātes attiecība.

Viens no pamanāmākajiem Opel karognesējiem Latvijā ir Opel Vivaro mikroautobuss, bet tāpat ļoti iecienīti ir Opel Zafira, Vectra, Mokka, Meriva, Corsa, Insignia un Astra modeļi.

Tāpat kā citu populāru automobiļu, arī Opel auto rezerves detaļas un aksesuāri ir ļoti pieprasīti. Tos var iegādāties arī internetā, viens no šādiem tirgotājiem, kas piedāvā ļoti plašu klāstu ar precēm “opelītim”, ir Jelgavā bāzēts auto un moto preču tirgotājs RB Motors jaunizveidotā mājaslapā Rb24.lv.

RB Motors līdz šim bija vairāk jelgavnieku iecienīta izvēle, uzņēmums jau gadiem ilgi darbojas Jelgavā, kur atrodas noliktava un veikals. 2020.gadā, sekojot globālām e-komercijas tendencēm, RB Motors izlēma sākt auto preču, rezerves detaļu un aksesuāru tirdzniecību arī internetā. Pozitīvas klientu atsauksmes liecina, ka tas tiek darīts veiksmīgi.

Sevišķi augstu klienti novērtē uzņēmuma darbinieku pretīmnākšanu, mājaslapā pirkumu veikt var ērti un piegādes process noris ātri un bez aizķeršanās. Var izvēlēties sev ērtāko piegādes veidu vai doties uz Jelgavu pēc pirkuma jau tajā pašā dienā. Arī apmaksas veidus var izvelēties pēc vajadzības - maksāt var skaidrā naudā uz vietas vai kurjeram, ar pārskaitījumu vai kredītkarti uzreiz pēc pirkuma noformēšanas internetveikalā.

Runājot par Opel rezerves detaļām un dažādiem aksesuāriem, ko ir vēlme iegādāties, tad tos Rb24.lv mājaslapā var atrast vairākos veidos:

●    Izmantojot ātrā meklēšanas funkciju galvenā lapā
●    Veicot meklēšanu universālo detaļu sadaļā
●    Sameklējot visas preces pēc konkrēta Opel auto modeļa

Ja rezerves daļu meklēšanai tiek izmantota universālo detaļu sadaļa, tad to var sākt veikt izvēloties kādu no lielajām kategorijām. Ja nav pārliecības, kurā tieši kategorijā vēlamā prece var atrasties, jāturpina meklēšana, jo visticamāk detaļa tiks dublēta visās atbilstošās kategorijās. Universālo detaļu kategorijas ērtākai meklēšanai ir sadalītas vairāku līmeņu apakškategorijās.

Ja šāda meklēšana šķiet apgrūtinoša, jāizmanto navigācija pēc auto modeļa. Preču pirkšanas procesu atvieglo dažādas mājaslapas papildus funcijas - preču skaits noliktavā, līdzīgas vai alternatīvas preces, produktu salīdzināšanas iespējas un citas.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju