Nākamā gada ceļojumus sāc plānot jau šodien

Sena paruna māca kalt ratus ziemā, bet ragavas vasarā. Lai nu kā, bet šis teiciens ņemams vērā ikvienam ceļotgribētājam. Jo ātrāk plānosi savu ceļojumu gaidāmajai ziemai vai pat nākamajai vasarai (kas šobrīd šķiet tik tālu), jo ātrāk tiksi pie labākas cenas un izdevīgāka piedāvājuma. Tieši tāpēc tūrisma aģentūra REMIRO TRAVEL jau šobrīd piedāvā interesantus un aizraujošus ceļojumus nākamās ziemas, pavasara un vasaras sezonai. Laiks skrien ātri, draugi, un ar katru dienu esam soli tuvāk jaunām brīvdienām un piedzīvojumiem!

Tūrisma aģentūra REMIRO TRAVEL Latvijā šogad svin savu 10 gadu darbības jubileju un šajā laikā esam pierādījuši, ka esam uzticami, godprātīgi un idejām bagāti partneri ikvienam, kas izvēlas ceļojumus pie mums. Gadu gaitā mūsu klientu loks audzis vairākkārt, mūsu pakalpojumus izmanto gan privātie klienti, gan juridiskas personas – organizācijas, darba kolektīvi, skolas. Mūsu piedāvājumā ir plašs ceļojumu klāsts visdažādākajām gaumēm un finanšu iespējām. Sākot no vienas vai pāris dienu izbraucieniem tepat Latvijā vai uz tuvējām kaimiņvalstīm, garāki ceļojumi ar autobusu pa dažādām Eiropas valstīm, avio ceļojumi un čarterreisi uz tālām zemēm, kas atrodas “aiz trejdeviņām jūrām un trejdeviņiem kalniem”. Un, kur tad vēl SPA atpūtas braucieni, bezrūpīgi ceļojumi ar kruīza kuģiem, kā arī atbilstoši jūsu vēlmēm izveidoti pasūtījuma ceļojumi.

Arvien jaunas idejas
Mūsu komandā strādā patiesi aizrautīgi tūrisma speciālisti, kas nespēj savu dzīvi iedomāties bez ceļojumiem. Lai mūsu sniegtos pakalpojumus padarītu vēl pieejamāku un daudzveidīgākus, regulāri ieviešam jaunus risinājumus un uzlabojumus. Piemēram, efektīvākai ceļojumu organizācijai avio braucieniem grupas un gida satikšanās notiek jau Rīgas lidostā. Savukārt ceļojumiem pa Eiropas valstīm ceļotāji autobusā var iekāpt vairākās pieturvietās Rīgā, Aizkrauklē, Lielvārdē, Ogrē un Bauskā (nevis visiem jāierodas vienā noteiktā satikšanās vietā galvaspilsētā).

Izvēlas eksotiku

Arvien pieprasītāki pēdējos gados kļūst ceļojumi uz eksotiskākām pasaules valstīm. Vai neesat sapņojuši par ceļojumu uz Dienvidāfriku? Ar REMIRO TRAVEL šo sapni itin viegli pārvērst īstenībā. Piedāvājam plašu programmu, kas ļaus jums iepazīt Dienvidāfrikas krāšņo dabu, daudzveidīgo dzīvnieku pasauli un atklāt fantastiskas ainavas. Pabūt pie Labās cerības raga - vietā, kur satiekas divi okeāni, kas, viļņiem bangojot, sitas vienas pret otru.

Bet varbūt izvēlēsieties Āfrikas ziemeļus? Vēls rudens un ziema ir īstais laiks, lai dotos ceļojumā uz Maroku. Klimatiskie apstākļi šajos periodos tur ir īpaši patīkami mums, ziemeļniekiem. Tuksneša eksotika, Ziemeļāfrikas arhitektūras pērles un raibu raibais tirgus, kas pievelk kā magnēts.

Noķert pavasari Eiropā
Arī Eiropā ir valstis, uz kurām var doties atkal un atkal, lai atklātu ko jaunu. Spānija, Francija un Eiropai tik tuvā Turcija. Tās slēpj ne mazāk eksotisku brīnumu. Šobrīd mūsu piedāvājumā ir lieliski ceļojumi uz Spāniju nākamajā pavasarī – Lieldienas Andalūzijā vai ziedonis maijs apburošās Spānijas un Francijas mazpilsētās. Starp citu, Spānijā un Francijā pavasari nemēdz aizkavēties. Savukārt februāra pašā nogalē jādodas uz Nicu Francijā – tur notiek krāšņs karnevāls un līdztekus iepazīsim slaveno Franču Rivjēru. Vēl dosimies uz Alpu kalniem, lai iepazītu viduslaiku ciematiņus, kas uz mirkli ļaus nonākt citā laika dimensijā. Bet tie, kas pēc garās Latvijas ziemas nespēj sagaidīt siltumu un spožu sauli, jālido uz Turciju. Stambula vien ir tūkstoš un vienas pasakas vērta, tāpēc esam sagatavojuši aizraujošu pavasara ceļojumu tieši uz šo Turcijas metropoli. Ja vēlaties nākamā gada Līgo svētkus atzīmēt savādāk, aicinām pievienoties ceļojumā uz Turciju, baudot tās slavenākās tūrisma vieta – Stambulu, Ankaru, Kapadokiju (vieta, kur pacelties sapņu lidojumā ar gaisa balonu), Pamukkali. Astoņas dienas Turcijā gluži kā pasakā un enerģija sasmelta visam nākamajam darba cēlienam.

Ja esam kaut nedaudz iedvesmojuši jūs nākamā atvaļinājuma plāniem, aicinām apmeklēt mūsu mājas lapu www.remirotravel.lv vai sazināties par mums pa tālruni vai e-pastu. Būsiet mīļi gaidīti!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju