Mīlestība tiešsaistē – kā sev atvieglot otras puses atrašanu interneta vietnēs

Ja draugu ballītēs, darba pasākumos un interešu grupu aktivitātēs vēl nav sanācis atrast to īsto un vienīgo, tad ir laiks izmēģināt interneta plašumus. Mums ir pieejami gan vietēja mēroga iepazīšanās portāli, gan arī starptautiskas vietnes kā Kærlighed247 un daudzi citi. To lēmumu, vai vēlaties, lai jūsu nākotnes partneris būtu no Latvijas vai citurienes, pieņemt ir daudz vieglāk, ka pārlasāt dažādu cilvēku pieredzi un pat Kærlighed247.dk nodrošinātos aprakstus, kuri vēsta par to, kāda veida attiecības ir iecienītas dažādos reģionos.

Kad esat reģistrējies sev piemērotākajā vietnē, savu pirmo vēstuli iesakām rakstīt īsu un draudzīgu, kā arī būs lielāka iespēja saņemt atbildi, ja uzdosiet jautājumu. Ja jūs iesākat kontaktu, ierobežojiet ziņojumu līdz 40 vārdiem. Atsaucieties uz kaut ko no otra cilvēka profila, lai viņi zinātu, ka jūs to tiešām izlasījāt, un pārbaudiet, vai jūsu ziņā nav pareizrakstības kļūdas, kā arī ka esat pareizi uzrakstījis personas vārdu. Izvairieties sūtīt īsas, vispārīgas ziņas, piemēram, “Kā iet?” vai “Čau”. Šāda veida komentāri nepalīdz uzsākt sarunu un izklausās mazliet nenopietni.

Ja jūs esat tā puse, kura saņem vēstuli, tad atbildiet uz ziņām ātri un godīgi. Ja jums patīk šī cilvēka profils, tad nemēģiniet tēlot nepieejamu vai aizņemtu. Tā vietā atbildiet 24 stundu laikā ar ziņu, kas skaidri norāda, ka esat apskatījis viņu profilu un šis cilvēks jums interesē. Ja jūs gaidāt vairākas dienas, lai atbildētu, iespējams, ka šis cilvēks vai nu turpinās runāt ar citiem vai arī pieņems, ka jūs patiešām šī sarakste neinteresē. Pirmajai atbildes ziņai, tāpat kā pirmajai kontaktziņai, vajadzētu sastāvēt no 40 vārdiem vai mazāk, būt rakstītai draudzīgā tonī un tajā jāpiemin kaut kas, kas atsaucas uz personas profilu.

Nonākot līdz brīdim, kad jau esat apmainījušies ar pāris vēstulēm, iedomājieties sevi randiņā ar katru kandidātu. Izlasiet šī cilvēka profilu kārtīgi, apskatiet attēlus. Vai varat iedomāties dažas tēmas, par kurām runāt, pamatojoties uz viņa profila informāciju? Ja varat sevi iztēloties sevi smaidošu patīkamā randiņā, labi pavadot laiku, dodiet otram iespēju un turpiniet saraksti vai uzaiciniet otru uz tikšanos.

Ja jums liekas, ka ar otru jums nav nekā kopīga, bet kaut kas šajā cilvēkā jūs patiešām vilina, jūs vienmēr varat kādu laiku turpināt saraksti, lai redzētu, vai parādās kādas kopīgas intereses. Dodiet sev atļauju sarunāties ar daudziem cilvēkiem vienlaicīgi. Sarunu turpiniet, līdz izlemjat, vai vēlaties satikties vai nē. Divu nedēļu laikā jums vajadzētu būt gatavam pieņemt lēmumu par to, vai vēlaties virzīties uz priekšu un satikties klātienē, bet pirms tam uzdodiet jautājumus, pastāstiet par sevi un mēģiniet noskaidrot, vai šis ir cilvēks, kurš ir saderīgs ar jums, jūsu dzīvesveidu un interesēm.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju