Matrača iegāde bērnam

Nereti miegs tiek uzsvērts kā viena no galvenajām bērna ikdienas veselības un labsajūtas sastāvdaļām. Pētījumi liecina, ka miega daudzums un tā kvalitāte atstāj ietekmi uz bērna atmiņu spēju un imūnsistēmas veidošanos augšanas laikā. Atsevišķi pētījumi apliecinājuši, ka miega kvalitāte var atstāt ietekmi uz to, kā bērnam vēlāk iet skolā. Tieši šāda iemesla pēc bērna matrača iegādē jāiegulda laiks un jāizvērtē, kurš produkts jūsu bērnam būs piemērots.

Matraci bērnam https://www.erti.lv/matraci/bernu-matraci nopirkt ir sarežģīti ne tikai tā kvalitātes dēļ, bet arī izmēra pēc. Bērns ātri aug un vecāki var izvēlēties bērnam mainīt gultu biežāk vai retāk. Jebkurā gadījumā, tas būs jāveic vismaz divas reizes līdz pusaugu vecumam, tāpēc jārēķinās, ka matracis būs jāmaina vēl biežāk. Matrača biežā maiņa varētu likt kādam gribēt ietaupīt un pirkt lētāku matraci, nedomājot par tā īpašībām. No šādas rīcības būtu jāizmanās.Padomus bērnu matraču iegādē dod veikals Ērti.lv.

•  Matracim jābūt vidēji cietam. Nekādā gadījumā nedrīkst ļaut, ka bērns miega laikā būtiski iegrimst matracī. Tas bērnu pakļauj nosmakšanas riskam, kā arī SIDS sindroma iestāšanās iespējamībai.

•  Matracis nedrīkst nepareizā izmērā. Matracim esot par mazu, tas lieki izplešas un nespēj noturēt savu formu, bet matracis, kas ir pa lielu savu formu zaudē savelšanās dēļ.

•  Izvēlēties bērna matraci, kas ražots no organiskām vielām. Samazinās iespējamība, ka matrača ražošanā ir izmantotas kādas ķīmiskas vielas. Tas samazina iespēju, ka bērnam no jauniegādātā matrača var rasties alerģiskas reakcijas.

•  Lai gan jaunajiem vecākiem bieži patīk pirkt bērnam lietotas mantas, ar matraci rīkoties tā nevajag. Neviens nekad nevar zināt, kāds pelējums un baktērijas aug katrā matracī.

Erti.lv ir matraču veikals Rīgā, Maskavas ielā 180. Veikala sortimentā ir gan dīvāni, gan gultas, taču īpašs uzsvars tiek likts uz kvalitatīvu un uzticamu matraču klāstu. Aicinām iepazīties ar produktu izvēli veikala mājaslapā erti.lv, taču, ja nepieciešams, visus produktus var apskatīt arī klātienē. Ja neesat pārliecināti par matrači internetā, jūs būsit gaidīts salonveikalā, lai pārbaudītu produktu klātienē.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju