Lietas, bez kurām nav iedomājama mūsdienīga virtuve 1

Virtuve bieži vien kļūst par vietu, kur ne tikai top gatavotas brīnumgardas maltītes, bet arī par sava veida saviesīgās dzīves centru, kur omulīgi pulcējas radu un draugu kompānijas. Galvenokārt tā notiek tādēļ, ka viss viesībām nepieciešamais ir turpat pa rokai. Nereti nākas pieredzēt ballītes, kur viesi no viesistabas palēnām pārvietojas uz virtuvi, kur bieži vien ir pašauri, toties mājīgi un omulīgi. Tāpēc virtuves labiekārtošanai nereti tiek pielikts ne mazums pūļu, sevišķi gadījumos, kad telpa ir neliela.

Ja virtuve bieži pilda arī viesistabas, ēdamistabas un darba istabas funkcijas, tad jāparūpējas par to, lai tā būtu ne tikai ērta, bet arī daudzfunkcionāla un jāizvēlas atbilstoša sadzīves tehnika un mēbeles. Kā tad iekārtot virtuvi maksimāli ērti un kādām mēbelēm un sadzīves tehnikai tajā būtu jābūt, pastāstīsim raksta turpinājumā.

Gatavošanas virsma. Katrai virtuvei vajadzīga gana plaša un kvalitatīva gatavošanas virsma. Gadījumos, kad virtuve ir neliela, gatavošanas virsma mēdz kalpot arī kā ēdamgalds. Tāpēc to izvēloties, noteikti jāpievērš uzmanība gatavošanas virsmas seguma kvalitātei un tam, lai tā būtu pēc iespējas viegli kopjama.

Gatavošanas laikā virsma bieži var tikt bojāta vai saskrambāta, tādēļ ieteicams izvēlēties noturīgus materiālus, piemēram, akmeni, granītu vai marmoru. Parasti zem gatavošanas virsmas tiek izvietota arī iebūvējamā sadzīves tehnika, tādēļ pirms tās iegādes virsmai atvēlētais laukums rūpīgi jānomēra.

Ledusskapis. Izvēloties ledusskapi savai virtuvei īpaša uzmanība jāvelta nevis dizainam un ietilpībai, bet gan energoefektivitātei, jo tieši no tā būs atkarīgs mitekļa elektrības rēķins. Ledusskapja energoefektivitāti var noteikt pēc tā tehniskajā specifikā redzamā A koeficienta un “+” skaita pie tā – jo vairāk plusiņu, jo taupīgāk darbosies ledusskapis. Lielu popularitāti šobrīd iemantojuši ledusskapji, kas aprīkoti ar bezsarmas saldēšanas sistēmu, kas nozīmē, ka tos nav vajadzības periodiski atkausēt, jo to saldējamā kamera nekad neapledo.

Tvaika nosūcējs. Lai virtuves virsmas nepārklātos ar tvaika nogulsnēm, kas radušās gatavošanas gaitā virs plīts būtu ieteicams izvietos jaudīgu tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcēju parasti pieskaņo plīts izmēram un dizainam. Parasti izvēlas tvaika nosūcēju, kas ir nedaudz platāks par plīts virsmu. Lai tas pilnvērtīgi pildītu savu funkciju, jāpievērš uzmanība tam, kādā veidā gaiss caur to tiek novadīts.

Ir tvaika nosūcēji, kas savākto gaisu novada ventilācijas sistēmā, neattīrot to, bet ir tvaika nosūcēji, kas darbojas recirkulācijas režīmā, proti, iesūc virtuves gaisu, attīra to savos filtros un tad atpūš to atpakaļ jau attīrītu.

Kafijas automāts. Sevišķu popularitāti šobrīd iemantojuši kafijas automāti, kuri paši maļ svaigas kafijas pupiņas. Turklāt laba kafijas automāta iegāde atmaksāsies ilgtermiņā – kafijas pupiņas parasti pārdod lielos un ekonomiskos iepakojumos. Šādā veidā ietaupīsi uz iknedēļas kafijas paciņas iegādes. Un, protams, kafijas pupiņas ir iespējams iegādāties ar visdažādākajām garšām un dažādās grauzdēšanas pakāpes. Neatsverams būs arī svaigi maltās kafijas aromāts, kas patīkami uzmundrinās ik rītu un piešķirs virtuvei mājīgu atmosfēru.

Elektriskā vai gāzes plīts.  Neatņemama virtuves sastāvdaļa ir plīts. To kādu plīti izvēlēties savai virtuvei, jāizlemj katram pašam, ņemot vērā mitekļa īpatnības. Gāzes plīts nevarēs funkcionēt, ja mājoklim nav pierīkots gāzes pievads, šādos gadījumos būs atsevišķi jāiegādājas arī gāzes balons. Tāpat virs gāzes plīts noteikti jāiekārto arī tvaika nosūcējs, jo gatavojot uz dzīvas uguns, uz pārējām virtuves virsmām radīsies vairāk kvēpu un nosēdumu. Protams, gāzes plīts kalpos salīdzinoši ilgu laiku, pateicoties stabilajai konstrukcijai un vieglajam darbības mehānismam.

Elektriskās plīts priekšrocības ir to kompaktais izmērs un tas, ka gatavošanas procesā neradīsies tvaika un kvēpu nogulsnes, tādēļ virs tām tvaika nosūcēju var pat neizvietot. Protams, atkarībā no plīts veida, tam var būt paredzēti speciāli gatavošanas trauki, tātad, iegādājoties šādu elektrisko plīti, būs jāmaina arī pannas un katliņi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Claudia Klein

Labdien, mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli.

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumi / jautājumi? - Nosūtīt e-pastu uz | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 |.

Jūs varat viegli mūs pārbaudīt mūsu vietnē, izmantojot:
https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

pirms mēneša, 2020.08.17 07:56

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju