Laiks jaunai veļas mašīnai – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Ja ir nepieciešama jauna veļas mazgājamā mašīna, tad pirmais solis ir pienācīga plānošana. Katram pircējam ir jāzina savas vajadzības, piemēram, cik daudz laika jūs atvēlat veļas mazgāšanai,vai jums ir liela ģimene, kurai nepieciešams mazgāt veļu katru dienu, vai arī jūs dzīvojat viens un mazgājamās veļas daudzums ir salīdzinoši neliels. Ir svarīgi arī apsvērt, kur atradīsies jūsu veļas mazgājamā mašīna. Ja esat daudzdzīvokļu nama iedzīvotājs, iespējams, jums pieejamā platība ir ierobežota. Izpratne par to, kad un kā jūs mazgājat veļu, palīdzēs salīdzināt tirgus piedāvājumu un izlemt, kāda veļas mazgājamā mašīna atbilst jūsu vajadzībām, tādēļ turpmāk uzskaitīsim pāris faktorus, kuriem ir vērts pievērst uzmanību.

Atrašanās vietai ir nozīme

Pirms iegādes izmēriet vietu, kurā plānojat novietot savu jauno veļas mazgājamo mašīnu. Atgādinām, ka ir nepieciešams pārbaudīt arī to, vai būs iespējams ērti pilnībā atvērt tās durvis, tādēļ iesakām tam atvēlēt vēl pusmetru. Ja jums ir ļoti maz vietas, apsveriet iespēju iegādāties veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju. Šīs efektīvās ierīces ir paredzētas nelielām telpām, un būs lieliski palīgi arī tiem, kuru mājvietās ir ierobežota platība. Jums pieejamais vietas daudzums būs pirmais kritērijs, kas noteiks, kāda veļas mazgājamā mašīna būs jums vispiemērotākā.

Energoefektivitāte ir svarīga katrā mūsdienīgā mājsaimniecībā

Veļas mazgājamā mašīna, kas ir pielāgota ūdens un enerģijas taupīšanai, bet reizē kārtīgi pilda savu funkciju un pagarina jūsu drēbju un veļas kalpošanas laiku, vienmēr ir investīcijas vērta. Šādi modeļi ilgtermiņā ļaus ietaupīt gan uz elektrības, gan ūdens rēķiniem, saudzējot ne tikai jūsu maku, bet arī dabu.

Lietošanas biežums norādīs uz vēlamo ietilpību

Izvēloties veļas mazgājamo mašīnu, apsveriet, cik daudz veļas jūs tajā katru reizi liksiet. Vēlamā ietilpība ir atkarīga no netīro drēbju apjoma. Ģimenēm ar bērniem, kas katru dienu mazgā lielu skaitu apģērbu,vajag ietilpīgāku veļas mašīnu, lai samazinātu nepieciešamo mazgāšanas reižu skaitu. Cilvēkiem, kas dzīvo vieni un drēbes mazgā vienu vai divas reizes nedēļā, pietiks ar mazāk ietilpīgu veļas mašīnu, kas parasti nozīmē, ka tā būs arī nedaudz lētāka.

Dažādi mazgāšanas cikli visu veidu vajadzībām

Mūsdienās jebkura veļas mazgājamā mašīna piedāvā vairākus režīmus un mazgāšanas ciklus, tomēr augstākās klases modeļi piedāvā arī papildu iespējas. To mazgāšanas cikli apvieno dažādus ilgumus un temperatūras, kas būs īpaši piemēroti, lai mazgātu konkrētus apģērba veidus. Augstas klases veļas mašīnu modeļi piedāvā papildu ciklus, piemēram, tādus, kas domāti speciāli darba apģērba, džinsu vai biezo dvieļu mazgāšanai. Padomājiet par apģērba vai veļas veidiem, kurus visbiežāk mazgājat, jo noteikti ir arī kāds modelis ar ciklu, kas ir piemērots tieši jums.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju