Labadavana.lv – vārda dienu kalendārs, dāvanu idejas, jautri pantiņi

Kuram gan no mums nav nācies meklēt iedvesmu dāvanām, apsveikumiem vai cita veida sveicieniem internetā? Protams, šeit pieejamās informācijas apjoms ir plašs un daudzveidīgs, taču bieži vien visu nepieciešamo nevar atrast vienā un tajā pašā lapā, tāpēc nākas tērēt laiku un klaiņot pa interneta plašumiem. Vai nebūtu lieliski, ja visu ar apsveikumiem saistīto informāciju varētu atrast vienuviet? Piedāvājam vērtīgu avotu iedvesmai – Labadavana.lv!

Kas pieejams portālā Labadavana.lv?

Ienākot šeit, Tu atradīsi noderīgu informāciju gaviļnieku sveikšanai. Neatkarīgi, vai Tevi interesē dzimšanas vai vārda dienas apsveikumi, Jāņu, Ziemassvētku vai citu īpašu dienu sveicieni un idejas, tās varēsi uzzināt šeit.

Un tas, protams, nav viss. Mēs zinām, cik aizņemti cilvēki ir ikdienā, tādēļ esam parūpējušies par to, lai lapas apmeklētājiem būtu pieejams ērti pārskatāms vārda dienu kalendārs, kurā skaidri un saprotami izkārtotas ne tikai vārda dienas, bet arī valstī atzīmējamās svētku dienas, tādēļ Tu vienmēr būsi informēts ne tikai par to, kāda vārda diena šodien svinama, bet arī, kādi valsts svētki ir jāatzīmē un kā tos pareizi sauc.

Viena no problēmām, kas nomoka daudzus cilvēkus, ir grūtības ar piemērotu dāvanu atrašanu saviem draugiem un tuviniekiem. Šādā situācijā iesakām ielūkoties Labadavana.lv, jo te atradīsi arī noderīgas dāvanu idejas. Turklāt, lai izdotos saņēmējam pielāgota un lieliska dāvana, idejas vari atlasīt pēc dažādiem kritērijiem, tai skaitā, saņēmēja vecuma, svētkiem un citiem faktoriem.

Ja reiz esam izveidojuši vārda dienu kalendāru, tad mūsu mērķis ir Tev palīdzēt sagatavot pilnvērtīgu pārsteigumu. Atverot katra vārda sadaļu, tajā būs pieejami apsveikumi, dzejoļi un pantiņi – gan jautri, gan aizkustinoši. Tos varēsi gan ierakstīt kartiņā, gan pats noskaitīt saņēmējam. Pieejami gan vārda, gan dzimšanas dienas pantiņi. Pačukstēsim, ka vienā no sadaļām atrodami arī rupji pantiņi un pat senie latviešu lamuvārdi – noderēs jautrākam noskaņojumam!

Laba dāvana – tā ir pasniegta no sirds. Papildini to ar idejām no mūsu krātuves!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju