Kur vērsties pēc palīdzības, ja vajadzīgs auto stiklu remonts vai maiņa?

Viena no biežām ķibelēm, kas īpaši siltajās sezonās piemeklē auto īpašniekus, ir auto stiklu bojājumi. Šajā laikā vairāk pārvietojamies ārpus pilsētām, pa grants ceļiem, kā arī brauktuvēm, uz kurām norisinās remontdarbi. Vieglus bojājumus mūsdienās var efektīvi palīdzēt novērst auto stiklu remonts, taču ir gadījumi, kad vienīgais prātīgais risinājums ir auto logu maiņa. Šajā rakstā lasiet, kas visbiežāk rada bojājumus, kā arī, kurp doties, lai salabotu vai nomainītu mašīnas stiklus.

Biežākie auto stiklu bojājumu iemesli

Sabojāt automašīnas vējstiklu, vai citus logus iespējams ne tikai vasarā, bet arī ziemā, bet tieši siltajā gada sezonā pastāv vairāk risku, kas apdraud transportlīdzekļu logu drošību. Lūk, populāri iemesli, kuru dēļ nereti vajadzīgs sānu, aizmugures logu vai vējstikla remonts, vai pat auto stiklu maiņa:

● Pa priekšu vai garām braucošs auto, kas “paceļ” uz ceļa esošus akmeņus un šķembas, kuras ielido stiklā;
● Aktīvas būvdarbu sezonas, kuru laikā uz ceļiem ir vairāk šķembu, kā arī brauktuvēm noņemts asfalts, atklājot grants segumu;
● Krītoši priekšmeti, tai skaitā, zari vētru laikā, kā arī sniega vai ledus gabali ziemas laikā;
● No cita auto sprāgstošas riepas lidojoša skrūve, kas iesitas stiklā;
● Neuzmanīgas bērnu rotaļas auto tuvumā;
● Trešo personu ļaunprātīga rīcība.

Kur salabot vai nomainīt auto stiklus?

Auto logu tehniskais stāvoklis ietekmē gan šofera redzamību, gan arī drošību, pārvietojoties ar transportlīdzekli, tādēļ, ja kādu iemeslu dēļ ir radušies bojājumi un jāmeklē vieta, kur tiks veikta kvalitatīva logu vai vējstiklu maiņa vai remonts, tad noteikti vērts izvēlēties pieredzējušus un atzītus speciālistus.

Carglass ir Berlon grupas uzņēmums, kas jau vairākus gadus arī Latvijas klientiem piedāvā augstākā līmeņa transportlīdzekļu stiklu remontu un maiņu. Pieredzējušajiem un zinošajiem meistariem ir pieejams nepieciešamais inventārs un prasmes, lai neviena modeļa un vecuma auto vējstiklu maiņa vai remonts nebūtu par grūtu.
Izvērtējot bojājumu, vispirms vienmēr tiek apsvērts tā remonts, kas ir finansiāli un laika ziņā izdevīgāks risinājums klientam.
Ielūkojieties Carglass.lv, lai uzzinātu vairāk par auto stiklu remontu vai maiņu, pakalpojumu cenām, garantiju, kā arī rezervētu laiku meistaru apmeklējumam.


Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju