Kredītu apvienošana: draugs un dzīves atvieglotājs visiem

Kredītu apvienošana var jums palīdzēt nesamaksātos vai grūti apmaksājamos kredītus apvienot vienā ērtā aizdevumā, iespējams, ar zemāku likmi, nekā jūs šobrīd maksājat. Vienkārši sakot, tas ir viens aizdevums, viena regulāra atmaksa, viena procentu likme un viena aizdevuma maksu kopa. Daudzi nemaz nezina, kā kredītu apvienošana darbojas. Tātad – kā konsolidēt parādu? Pirmkārt, apkopojiet informāciju par visiem parādiem. Lai kontrolētu savu parādu, ir svarīgi zināt, cik liels parāds jums ir. Pārskatiet savus paziņojumus un veiciet šādus aprēķinus:

● Kāds ir jūsu kredītu atlikums?
● Procentu likme, kuru jūs maksājat par katru parādu
● Kādas ir mēneša maksas par katru parādu?
● Visas pārtraukuma izmaksas.
 
Kad tas ir darīts, noskaidrojiet, cik daudz jūs varat katru mēnesi samaksāt. Pēc tam ir labi zināt, kur aiziet jūsu nauda un cik daudz esat samaksājis. Varat izmantot budžeta plānotāju, lai noskaidrotu, cik daudz jūs varat reāli atļauties maksāt katru mēnesi.

Pēc tam izpētiet iespējas, kuras sniedz kredītu apvienošana. Tagad, kad jūs zināt, kur aiziet jūsu nauda un cik esat parādā, kā arī cik daudz varat atmaksāt – ir pienācis laiks izveidot plānu kredīta dzēšanai. Kredītu apvienošana nozīmē jauna aizdevuma ņemšanu, lai visus jūsu esošos parādus apkopotu un uzreiz samaksātu – ideālā gadījumā ar zemāku procentu likmi, lai jūs ātrāk izkļūtu no parāda. Kredītu apvienošana var ietaupīt naudu un vienkāršot dzīvi, bet tikai tad, ja pa to laiku mēs neuzkrājam vēl vairāk parādu! Tātad pastāv arī riski, ne tikai pozitīvās īpašības.

Vai jums ir grūtības sekot vairākiem aizdevumiem ar augstu procentu likmi? Varbūt ir vērts tos apvienot vienā aizdevumā? Kredītu apvienošana ir noderīga, jo aizdevumiem parasti ir zemāka procentu likme, un tie parasti tiek sadalīti ilgākā laika posmā, tātad nedēļas vai mēneša maksājumi ir mazāki. Kredītu apvienošana var atvieglot budžeta sastādīšanu, jo ir tikai viens pārvaldāmais aizdevums. Izmantojot konsolidācijas aizdevumu, mēs bieži maksājam zemākas procentu likmes nekā mēs maksājam par pirkumu uz nomaksu un par kredītkaršu parādu. Tomēr kredīta apvienošana nepalīdzēs, ja mēs turpināsim ņemt jaunus kredītus. Galvenais ir koncentrēties uz atbrīvošanos no esošajiem parādiem, nevis to papildināšanu.

Kredītu apvienošana var būt īstermiņa risinājums, ja nevaram izpildīt jaunā aizdevuma atmaksas. Zemākas atmaksas, bet ilgākā laika posmā var palielināt kopējās izmaksas, jo mēs maksājam procentus ilgāk. Var būt papildu maksa un nodevas, ieskaitot “slēpto” maksu par izmaiņām, novēlotiem maksājumiem un noklusējuma maksājumiem.

Iespējams, ka par sākotnējiem aizdevumiem būtu jāmaksā maksa par reģistrāciju vai dokumentāciju. Parādu konsolidācijas aizdevuma ņemšana pievieno vēl vienu maksu komplektu, kas varētu maksāt daudz naudas.

Lai samazinātu riskus, pirms reģistrēšanās, noskaidrojiet kopējās konsolidācijas izmaksas. Rūpīgi pārlasiet esošos līgumus un jauno kredītu apvienošanas līgumu.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju