Kontaktlēcas tieši Tev!

Laba redze ir viens no kvalitatīvas dzīves stūrakmeņiem, taču, ja šis stūrakmens sašķobās, tad palīgā nāk manaslecas.lv – draudzīgs kontaktlēcu interneta veikals, kuram ir ne tikai plašākā lēcu noliktava Latvijā, bet arī draudzīgas kontaktlēcu cenas, lielisks serviss un draudzīga attieksme. 

Pasūtot kontaktlēcas internetā, noteikti varēsiet atrast tieši jums nepieciešamo, jo manaslecas.lv piedāvājumā ir vairāk nekā 70 lēcu veidu, dažādi kontaktlēcu aksesuāri, kopšanas šķīdumi gan brillēm, gan lēcām un vēl daudz kas cits. Vēl jo vairāk – arī lēcu cena ir ļoti draudzīga, turklāt ātra piegāde tiek nodrošināta visā Latvijā gan uz izņemšanas punktiem, gan – ar kurjera palīdzību – tieši līdz tavām namdurvīm.Ja izvēlēsies kurjera pakalpojumus vai lēcām nāksi pakaļ uz mūsu salonu, tad norēķinus iespējams veikt gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti vai internetbankas pārskaitījumu – viss tavām ērtībām! 
Lēcas internetā nav jāpasūta katru reizi no jauna, jo iespējams arī lēcu abonements! Ko tas nozīmē? Pavisam vienkārši – aizpildi pieteikuma formu, izvēlies savas ideālās lēcās, pieslēdz automātisko maksājumu un regulāri saņem lēcas sev ērtā laikā un vietā. Lai nekad negadās attapties situācijā, kad lēcas ir beigušās! Kontaktlēcu abonementa pieslēgšana nodrošina arī to, ka tev būs pieejamas bezmaksas redzes pārbaudes visu laiku, kamēr vien būs lēcu abonements! Tiešām izdevīgi, vai ne? 
Ja lēcas acīm izvēlēsies pirmo reizi, tad esi laipni gaidīts ciemos A’Telpas salonā Rīgas centrā, kur mūsu profesionālā un draudzīgā optometristu komanda nodrošinās profesionālu redzes pārbaudi ar mūsdienīgāko aparatūru, izstāstīs visu par un ap kontaktlēcu pareizu lietošanu un atbildēs uz visiem jautājumiem, lai nākamajā reizē varat mierīgi pasūtīt savas lēcas internetā. 
Pasūtot kontaktlēcas internetā manaslecas.lv mājaslapā, tu pamanīsi, ka šis patiešām ir uzņēmums, kuram jākļūst par tavu acu draugu, jo mums rūp tava redze, un mēs darīsim visu, lai kontaktlēcu lietošana nekādā veidā neapgrūtina tavu ikdienu, bet gan drīzāk to uzlabo, jo dod tev iespēju ne tikai labāk redzēt pasauli, bet novērtēt arī labu servisu un iepazīt mūsu uzņēmuma draudzīgos darbiniekus! 

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju