Koka galda kalendāri–ekoloģiski un praktiski ofisa dekori

Kad domājam par galda kalendāriem, prātā nāk standarta trīsstūrveida modeļi ar pāršķiramiem mēnešiem. Vai Jums šāds dizains šķiet pārāk vienkāršs un pierasts? Tad, iespējams, ir vērts aplūkot arī citas iespējas, piemēram, ekoloģiskus un gaumīgus galda kalendārus, kas ražoti no koka! Uzziniet par tiem vairāk raksta turpinājumā.

Mūsdienās arvien vairāk uzņēmumu un iestāžu savā ikdienā cenšas ieviest dabai draudzīgākus risinājumus, tai skaitā, ekoloģisku materiālu izmantošanu ikdienā. Koka daudzpusīgās īpašības ļauj to pielāgot dažādām vajadzībām, tai skaitā, arī kalendāru ražošanai.
Koka galda kalendāri izgatavoti, rūpīgi pārdomājot apkārtējās vides ietekmi uz materiālu. Dizaina un konstrukcijas izstrāde, kā arī materiāla apstrāde veikta, nodrošinot to, ka galda kalendārs saglabā savu unikālo skaistumu.

Trīs veidu koka galda kalendāri katra klienta vajadzībām
Kalendari.lv piedāvā izvēlēties no trīs dažādiem koka galda kalendāru veidiem, un katram no tiem ir savas unikālās īpašības:
•    OnRequestWood – ja Jūs interesē kompakti un pievilcīgi galda kalendāri, šis modelis būs tas, kas nepieciešams. Kalendāra apakšdaļā var iegravēt tekstu vai uzņēmuma logo.

•    Shelf – šis mūsdienīgais, minimālisma stilā ieturētais galda kalendārs patiks tiem, kas dod priekšroku vienkāršībai. Konstrukcija izceļas ar vieglumu un stabilitāti, iespējams veikt arī pamatnes lāzergravēšanu. Kalendāra pamatni iespējams viegli izjaukt un salikt. Kalendāra bloka dizains tiek izstrādāts pilnīgi no nulles, ievērojot visas jūsu vēlmes un korporatīvās vadlīnijas.

•    Clock–ja lūkojaties pēc koka kalendāra, kas ir īpaši elegants un praktisks, Jums noteikti patiks galda kalendārs ar iebūvētu pulksteni. Arī šim modelim apakšdaļā iespējams iegravēt tekstu vai logo.

Kalendari.lv – oriģināli risinājumi ar augstu kvalitāti

Galda kalendāru izgatavošana tiek veikta, ņemot vērā katra klienta individuālās vēlmes un vajadzības. Koka kalendāru pamatne tiek krāsota ar beici, kuras toni klients var izvēlēties no krāsu kataloga, kas nemitīgi tiek papildināts ar jauniem toņiem. Papildus gravējumam pamatnē, iespējams izveidot arī oriģinālu kalendāra lapu dizainu, pielāgojot to Jūsu zīmolam un ziņojumam, kuru vēlaties nodot. Kalendāra lapas ražotas no kvalitatīva un dabai draudzīga papīra, kura izgatavošanā neizmanto hloru.

Kalendari.lv piedāvājumā pieejami ne tikai koka, bet arī izturīga un augstvērtīga kartona galda kalendāri un arī sienas kalendāri. Pasteidzieties, lai pasūtītu 2021. gada kalendārus saviem darbiniekiem, kolēģiem un partneriem jau laikus!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju