Kleitu trendi 2021. gadā

Mēs neatstājam cerību, ka pandēmija noliks ieročus, un ļoti drīz mēs apmeklēsim draugus, svinēsim svētkus, pavadīsim brīvdienas piknikos, apmeklēsim izstādes, pavadīsim siltus svētdienas rītus pie galda kafejnīcā, lēnām baudot branču. Un to visu varēsim darīt skaistā, jaunā kleitā. Neatkarīgi no tā, kādam pasākumam tērps paredzēts - kāzām vai pastaigai pie jūras, tam jāatbilst modes tendencēm. 

Tātad, kādām jābūt kleitām 2021. gadā?


1. Skaistā kleita
Dīvaini izklausās – skaistā. Kleita jau pati par sevi ir skaista, bet šai tendencei nozīmi piešķir pakāpeniskais tills, dievišķie audumi, dzirkstoši papildinājumi un krāšņās krāsu paletes.

2. Apspīlētā kleita

Nav noziegums vēlēties izskatīties kleitā pievilcīgi un seksīgi. Kāds ir vienkāršs risinājums? Izvēlēties savam siluetam atbilstošu skaistu melnu kleitiņu. Dizaineri piedāvā vieglus audumus un daudzus pievilcīgus kleitu modeļus.

3. Pufīgas piedurknes
Šis noteikti nav jauns trends, bet daudzi dizaineri un zīmolu radītāji lielas piedurknes izmantot apģērbos iesaka tieši pavasarī. Ļaujiet savai ikdienas kleitai, pat minimāli, izskatīties pavisam citādāk. To jūs varat izdarīt ar apjomīgu piedurkņu palīdzību.

4. Priecīga, jauka apdruka
Ja kleita neliek smaidīt, nepērciet to šajā gadā, it īpaši jau vasarā vai pavasarī! Izvēlieties spilgtus toņus, jaukus krāsu salikumus, jautras, brīžiem bērnišķīgas un smieklīgas apdrukas – un jūs būsit trendā!

5. Adītā kleita
Jau no pagājušā pavasara viens no galvenajiem virzieniem modē – apģērbs mājai un atpūtai.

Modi ietekmē mūsu dzīve, jo pašlaik daudziem visā pasaulē tā notiek mājās – «Zoom» konferencē ir nepieciešama omulīga (jo pēc online sapulces droši vien var atpūsties uz dīvāna ar tējas krūzi un nepārģērbties), parasta, bet tomēr aktuāla kleita. Dizaineri uzskata – nav nekā labāka par kleitu no plānas, ādai patīkamas trikotāžas.

6. Kontrasta krāsas apkakles
Detaļa, kas jau sen dominē blūzēs, bet tagad tiek izmantota arī kleitu noformējumā, ir kontrastējošas apkakles (it īpaši mežģīnes), kas vislabāk izskatās uz pasteļtoņu fona.  

7. Rozā krāsa
Tāpat kā lielākajai daļai krāsu, visvienkāršākais veids, kā tās ievest savā garderobē – ar aksesuāriem vai kleitas toņos. Un 2021. gada pavasara/vasaras kolekcijās neviena krāsa nav tik izplatīta, kā rozā.

8. Atkailināta mugura
Kakla līnijas bija viena no 2020. gada tendencēm, taču 2021. gadā galvenā uzmanība tiks pievērsta atkailinātām muguras daļām. Daudzpusīgs stils, kas labi darbojas oficiālākos gadījumos, bet īpaši pludmales tipa apģērbos.

9. Mini kleita
Atkal topā. Labāk izvēlēties minimālistiska stila kleitas ar parastām, taisnām līnijām, dodot cieņu 90. gadu tendencēm. Liekas, ka mini kleita ir drosmīgs un pat traks trends – bet, mīļās meitenes, mīliet sevi un savas formas, esiet drosmīgas un atraktīvas savā jaunajā mini kleitiņā!

https://www.pilsetasmode.lv/

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju