Kāpēc koka logi ir labākā izvēle jūsu mājoklim

Logi ir svarīga mājokļa sastāvdaļa. Tie ne tikai dod jums skatu uz pasauli, tie ir arī kā vizītkarte jūsu mājoklim. Logi ir arī viena no svarīgākajām energoefektivitātes sastāvdaļām, jo īpaši Latvijā, kur lielākā daļa cilvēku dzīvo mājokļos ar zemu energoefektivitāti un lieliem siltuma zudumiem. Mūsdienīgu un kvalitatīvu logu uzstādīšana nozīmē ne tikai zemākas siltuma izmaksas, bet arī labāku termoregulāciju jūsu mājoklī.

Kāpēc cilvēki izvēlas koka logus

Koka logi ir viens no populārākajiem materiāliem, ko izmanto logu rāmju izgatavošanai. Logu speciālisti no “Eirologi” iesaka koka logus gan to estētiskās vērtības dēļ, gan to lielākās energoefektivitātes dēļ. Kamēr koka logu cenas var būt augstākas kā PVC logiem, to pozitīvās īpašības atsver izmaksas un var būt daudz labāks pirkums.

Pirmkārt, daudzi cilvēki atzīst koka logus par labāko izvēli, ja jums ir svarīga loga rāmju vizuālā puse un iederība jūsu mājokļa fasādē. Latvijā ir tendence skaistās koka mājās ielikt PVC logus, kas nereti izbojā visas mājas izskatu. Koka logi koka mājā viennozīmīgi ir vispiemērotākā izvēle.

Otrkārt, kvalitatīvi koka logi ir tikpat energoefektīvi, cik PVC logi. Papildus tam, kokmateriāls daudz labāk elpo un veicina gaisa cirkulāciju jūsu mājoklī.

Treškārt, koka logi ir daudz draudzīgāki dabai gan ražošanas, gan ekspluatācijas laikā. Koka logu izgatavošana aizņem 8 reizes mazāk enerģijas kā PVC loga ražošana, kā arī tas kalpos daudz ilgāk, aiztaupot jaunu logu ražošanu. Koka loga cena mēdz būt augstāka, taču tie būs daudz retāk jāmaina, tā ietaupot izmaksas.

Kas ir Eirologi

Eirologi misija ir klientiem piegādāt kvalitatīvākos koka, PVC vai alumīnija logus par visizdevīgākajām cenām tirgū. Visa Eirologu produkcija ir pieejama apskatei mājaslapā eirologi.lv, kā arī salonveikalā tirdzniecības centrā Ozols, Rīgā, Mazajā Rencēnu ielā 1. Eirologi piedāvā logus un bīdāmās durvis, sadarbībā ar lielākajiem logu ražotājiem Polijā. Polijā ražotie logi ir ne tikai vieni no kvalitatīvākajiem, tie arī ir salīdzinoši lēti lielo apjomu un zemo ražošanas izmaksu dēļ.

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju