Kādu apsildes veidu labāk izvēlēties šajā ziemā? 1

Tuvojoties ziemai, laicīgi būtu jāpadomā par atbilstošāko apkures veidu savai privātmājai. Protams, ir iespējams izmantot arī vairākus apsildes veidus vienlaicīgi, tos kombinējot. Šajā rakstā pastāstīsim Tev par izplatītākajiem siltuma nodrošināšanas veidiem, lai Tu varētu izvēlēties sev piemērotāko. Noteikti ņem vērā arī to, ka ekonomiskāk un veiksmīgāk ēku izdosies apsildīt tad, ja būs minimāli siltuma zudumi, tāpēc ēka rūpīgi jānosiltina.

Neatkarīgi no tā, vai Tev ir apkures katls, kamīns vai krāsns, visizplatītākais un senākais apkures veids ir malka. Ar malku bieži vien apzīmējam nevis tikai saskaldītas pagales, bet arī lielāka izmēra koka kurināmos – bluķus, atgriezumus no zāģētavām u. tml., kas ir ērti izmantošanai lielākās kurinātavās. Lai maksimāli izmantotu malkas siltumatdeves potenciālu, tā nedrīkst būt slapja, pirms lietošanas tā ir kārtīgi jāizžāvē, vēlams pat vairākas sezonas paturēt malkas šķūnītī, ja ir tādas uzglabāšanas iespējas. Ja malku sagādā sev pats, tad iespējams zini, ka to sasmalcināt vari ne tikai ar cirvi, bet arī ar jaudīgu malkas skaldītāju, kas darbojas ar elektrību. Malkas skaldītājs (iegādāties var šeit) ieekonomēs Tavu laiku, un kurināmo ziemai sagādāsi daudz ātrāk.

No kokmateriāliem pieejami arī blakus produkti, kurus izmanto apkurei. Tā, piemēram, kurināt var arī skaidas. Vēl ir pieejamas arī malkas briketes. To degšanas laiks ir līdz aptuveni 8 stundām, tāpēc pretēji malkai tās nebūs tik bieži jāpapildina krāsnī, un pēc briketēm paliks arī mazāk pelnu. Bet jāuzmanās no pārkurināšanas, jo, salīdzinot ar malku, tām ir lielāka siltumietilpība. Kokskaidu jeb malkas briketes nav vienīgais brikešu veids.

Vēl ir pieejamas arī kūdras briketes. Tās deg pat līdz 12 stundām, un to pelni ir bagāti ar kāliju un fosforu, tāpēc var tikt izmantoti kā mēslojums dārzā. Daudziem patīk, ka šim brikešu veidam nav sveķu, tāpēc neveidojas dūmi un kvēpi. Brikešu pluss ir tāds, ka tās ērti iespējams iegādāties arī pavisam mazos daudzumos, piemēram, 10 kilogramīgos maisos. Tāpēc šis kurināšanas veids iecienīts tieši apkurinot nelielus dzīvokļus, jo parasti tajos nav daudz vietas kurināmā uzglabāšanai. Ja briketes ir kvalitatīvas un labi sapresētas, tad arī netīrumu būs mazāk nekā tas būtu, ja tiktu kurināts ar malku.

Aizvien iecienīta ir apkure ar granulām. Šis kurināmais veids paredzēts tikai apkures katliem. Šis apkures veids ir pārāks par citiem, jo tas darbojas autonomi un kurināmais katlā papildinās automātiski un nekas nav jāpieskata, viss darbojas pats par sevi. Ir iespējams uzstādīt konkrētu temperatūru un laiku, kad apsilde veicama un papildināt granulas var būt nepieciešams pat tikai reizi nedēļā.

Līdz šim apskatījām tikai cieto kurināmo veidus, taču ir iespējas apkurināt māju vai dzīvokli arī ar gāzi. Tam būs nepieciešams speciāls gāzes katls un, protams, gāzes pieslēgums. Ja Tavā dzīvesvietā tas nav pieejams, tad īslaicīgai apkurei var iegādāties portatīvos gāzes sildītājus, kuriem nepieciešams tikai gāzes balons. Tie manīti, piemēram, āra kafejnīcās. Apkuri nodrošināt var arī ar elektrību, siltumsūkņiem un akmeņoglēm.

Kad esi atradis sev piemērotāko apkures veidu, tad zini, ka interneta veikalā 220.lv atradīsi visu tam nepieciešamo – gan briketes, malku, granulas, skaidas u. c. Tāpat šeit pieejams arī malkas skaldītājs un apkures katli. Ienāc un izvēlies sev piemērotākās preces ar ļoti labu kvalitāti un piegādes iespējām visā Latvijas teritorijā jau tagad!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Claudia Klein

Labdien, mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli.

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumi / jautājumi? - Nosūtīt e-pastu uz | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 |.

Jūs varat viegli mūs pārbaudīt mūsu vietnē, izmantojot:
https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

pirms mēneša, 2020.08.17 07:55

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju