Kā plānot vannas istabas remontu? 1

Remonts ir tā lieta, kurai ir jāpievērš liela uzmanība, lai vēlamais rezultāts sanāktu gan skaists, gan kvalitatīvs. Pat, ja veicamais remonts ir neliels, to nedrīkst darīt steigā. Visu vajag darīt lēnām un rūpīgi. Taču viena no svarīgākajām lietām visa remonta laikā ir plānošana. Ja Tu neplānosi vai arī darīsi to nepareizi, Tev nekas nesanāks. Remonts būs haotisks un tas aizņems daudz vairāk laika nekā plānojot. Kā plānot vannas istabas remontu? Lasi raksta turpinājumu un Tu uzzināsi!

Plānošana
Tā kā plānošana ir ļoti svarīga, tad visiem mājokļa iemītniekiem ir jāsanāk kopā pie viena galda un jāizrunā vairākas svarīgas lietas. Piemēram, vai vannas istabā ierīkot dušu vai vannu? Tāpat arī ir jāizlemj, vai vannas istaba būs kopā ar tualeti vai tomēr atsevišķi. Katram cilvēkam ir sava gaumes izjūta, kā arī vēlmes, ko vajadzētu ņemt vērā, tāpēc ir jāvienojas par to, kādā stilā būs jaunā vannas istaba. Ir ļoti svarīgi, lai tiktu uzklausīts katrs ģimenes loceklis. Iespējams, ka kādam ir patiešām labas idejas, kuras ir vērts realizēt.

Kad esiet apspriedušies un katrs ir uzklausīts, tad variet sākt meklēt vajadzīgos materiālus priekš remonta. Nepieciešamās mēbeles vannas istabai vari apskatīt internetveikalā 220.lv. Turpat var apskatīt arī vannas un spoguļus, arī tualetes podi tur ir atrodami (skatīt šajā mājas lapā). Lai nekas neaizmirstos, pieraksti uz papīra lapas visu, kas nepieciešams. Neaizmirsti klāt pierakstīt arī cenas. Šādi Tu varēsi zināt, kāds būs aptuvenais budžets. Protams, ja budžets ir ierobežots, tad jācenšas ietaupīt. Tomēr nevajadzētu pirkt pašus lētākos materiālus un iekārtas, jo remontam jābūt kvalitatīvam.

Dari pats vai algo meistaru
Ir cilvēki, kuri labprāt remontu veic paša spēkiem, taču ir arī tādi, kuri labāk algo cilvēkus, kas viņu vietā visu paveiks. Ja esi nolēmis remontu veikt paša spēkiem, tad ņem vērā, ka tas Tev var prasīt diezgan daudz laika, kā arī zināšanas, jo ir lietas, kuras ne visi spēj paveikt, piemēram, ūdens cauruļu montēšana. Elektrības un santehnikas darbus tiešām vajadzētu uzticēt tikai profesionāļiem, pretējā gadījumā var tikt pieļautas kļūdas, kas vēlāk tāpat būs jālabo un tas prasīs papildus naudas līdzekļus, kā arī laiku.

Darba kārtība

Veicot remontu, ļoti svarīga ir darba kārtība. Ar ko sākt? Jāatceras, ka darbi ir jāsāk no augšas uz leju:

• Vispirms atbrīvojies no vecajām flīzēm un citiem sienas apdares materiāliem. Iznes laukā visas vannas istabas mēbeles.

• Pēc tam ir jātiek galā ar elektroinstalāciju. Ja pašam nav zināšanu šajā jomā, tad šo darbu uztici elektriķim. Izplāno, kur atradīsies jaunie gaismekļi, kontaktligzdas un slēdži.

• Kad elektrības darbi ir paveikti, var ķerties klāt griestu krāsošanai.

• Nākamā lieta, kas jādara – jātiek galā ar santehniku. Arī šo lietu vajadzētu uzticēt profesionālim.

• Kad esi ticis galā ar santehniku, vari ķerties klāt sienām. Vislabākais variants būs flīzes, jo tās ir izturīgas pret mitrumu.

• Kad sienām ir uzliktas flīzes, tad vari sākt ar grīdas segumu.

Pēdējais darbs, kas jādara, lai vannas istaba būtu pilnībā gatava – jāieliek mēbeles. Tomēr, pirms pērc mēbeles, kārtīgi izmēri jauno vannas istabu, lai zini, cik lielas mēbeles vari atļauties tajā izvietot.  Nekādā gadījumā nepārblīvē vannas istabu, tajā nepieciešams pietiekami daudz vietas, lai būtu ērti pārvietoties.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Claudia Klein

Labdien, mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli.

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumi / jautājumi? - Nosūtīt e-pastu uz | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 |.

Jūs varat viegli mūs pārbaudīt mūsu vietnē, izmantojot:
https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

pirms mēneša, 2020.08.17 07:57

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju