Kā izvēlēties sieviešu pulksteni, kas atbilst Tavam ādas tonim? 1

Katra sieviete izceļas ar savu unikālo skaistumu, kura daļu veido arī ādas tonis. Kādai tas ir maigi rozā, citai – iesauļoti brūns, vēl kādai – aristokrātiski bāls. Izvēloties apģērbus un aksesuārus, tai skaitā, sieviešu pulksteņus, vērā jāņem dažādi aspekti, tai skaitā, ādas tonis, kuram jāpieskaņo laikrāža modelis. Pareizi to izvēloties, iegūsi ne tikai jaunu rokaspulksteni, bet arī lielisku aksesuāru, kas uzlabos Tavu tēlu. Turpinājumā esam apkopojuši vērtīgus padomus, kā izvēlēties sieviešu pulksteni atbilstoši savam ādas tonim.

Nosaki savas ādas toni
Lai to izdarītu, vispirms nepieciešams aplūkot savu ādu dienas gaismā. Labākā vieta, kuru novērtēt, būtu tieši roka, uz kuras sieviešu pulkstenis tiks likts. Ja Tavā ādā izceļas zilas vai violetas krāsas vēnas, ādas tonis ir vēss. Savukārt, ja vēnu krāsa ir tuvāka zaļai, ādas tonis ir silts. Tām dāmām, kurām šī krāsa variē starp zilo un zaļo, ādas tonis parasti uzskatāms par neitrālu.

Kādu siksniņu izvēlēties
Mūsdienās sieviešu pulksteņi ir pieejami ar dažādu materiālu un krāsu siksniņām. Piemēram, interneta veikalā Watchzone.lv var iegādāties rokaspulksteņus kungiem un dāmām ar metāla-silikona, ādas, keramikas, nerūsējošā tērauda un arī auduma siksniņām ļoti plašās krāsu variācijās. Der ņemt vērā, ka iepriekš minēto siksniņu materiāli, izņemot metālu, piestāvēs teju jebkuram ādas tonim. Savukārt platīna, zelta vai sudraba krāsas siksniņas piestāvēs vēsu ādas toņu īpašniecēm, bet rožu zelta, vara un misiņa krāsas derēs siltajiem ādas toņiem.

Ja izvēlies sieviešu pulksteni ar dārgakmeņiem, zini, ka arī tie jāpieskaņo ādai, proti, uz vēsa toņa ādas labi izskatīsies oranži, zaļi un sarkani akmeņi savukārt uz silta toņa ādas pievilcīgas būs zemes krāsas, piemēram, brūna vai dzeltena.

Kādu ciparnīcu izvēlēties

Uz metāla ciparnīcām attiecas tas pats sieviešu pulksteņu princips, ko aprakstījām iepriekš par siksniņām. Baltas krāsas ciparnīca būs laba izvēle vēsajiem ādas toņiem, bet siltam ādas tonim labāk izvēlēties brūnu vai melnu ciparnīcu.

Interneta veikals Watchzone.lv piedāvā vīriešu un sieviešu pulksteņus no pasaulē atzītiem un uzticamiem zīmoliem, tai skaitā: Daniel Wellington, Emporio Armani, Michael Kors un citiem. Plašs dizainu, formu, materiālu un formu piedāvājums katrai gaumei!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ieteikums

Nieks par ādas toni, jo galvenais ir pieskaņot pulksteni untervešas krāsai!

pirms gada, 2019.07.19 19:08

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju