Kā izvēlēties piemērotāko kafijas galdiņu?

Kafijas galdiņš ir atrodams teju ikvienā mājoklī. Tas pilda ne tikai funkcionālu lomu mājoklī, bet ir arī kā interjera priekšmets. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi saprast, kāda veida kafijas galds vislabāk iederētos Jūsu mājoklī. Sadarbībā ar Home4you interneta priekšmetu un mēbeļu veikalu, piedāvājam aplūkot svarīgākos kritērijus, kuriem noteikti ir vērts pievērst uzmanību, izvēloties piemērotāko kafijas galdiņu.

Kafijas galdiņa augstums

Kafijas galdiņi ir dažādi. Izvēloties piemērotāko kafijas galdiņu savam mājoklim, ir svarīgi pievērst uzmanību tā augstumam. Kafijas galdiņu augstums parasti svārstās no 30 līdz 50cm. Augstuma izvēle, protams, ir atkarīga no tā kādam mērķim šo galdiņu vēlaties iegādāties. Ja kafijas galdiņu novietosiet pie dīvāna, ir vērts pievērst uzmanību tam, lai tas nebūtu augstāks par dīvānu. Tam vajadzētu iederēties interjerā, neizjaucot kopējo mājas tēlu. Savukārt, ja nepieciešami krēsli, ir svarīgi pievērst, lai tie būtu līdzīgā augstumā ar galdu.

Kafijas galdiņa materiāls

Kafijas galdiņš tiek veidots no dažādiem materiāliem, tāpēc ir svarīgi saprast kāda veida materiālu vēlaties iegādāties Jūs. Mūsdienās populāri ir modeļi, kas veidoti no stikla un metāla. Lieliski izskatās arī kafijas galdi no koka. Protams, viss atkarīgs no Jūsu šī brīža mājokļa interjera. Kafijas galdiņam vajadzētu būt harmonijā ar pārējām mājoklī atrodamajām mēbelēm.

Viens no biežāk izmantotajiem materiāliem kafijas galdiņu izveidei ir masīvkoks. Pircējus parasti piesaista šī materiāla dabiskums, izskats un toņu daudzveidība. Protams, nepieciešams rēķināties, ka masīvkoka mēbeles maksā mazliet dārgāk nekā, piemēram, kokšķiedru un kokskaidu plātņu kafijas galdi. Populāri ir arī kafijas galdiņi, kas radīti no stikla. Šajā gadījumā gan jārēķinās, ka stikla galdiņa virsmas kopšana ir nepateicīga, jo katrs pirkstu nospiedums uz tā atstāj pēdas, kā arī daudz labāk iespējams saskatīt uz tā nosēdušos putekļus.

Kafijas galdiņa komplekts

Ja vēlaties iegādāties kafijas galdiņa komplektu, kurā ietilpt galds un krēsli, noteikti ir vērts iegādāties tos no vienas sērijas, tādā veidā radot vienotu interjera tēlu. Mūsdienās ir pieejami dažādi kafijas galdiņu komplekti, tāpēc ikviens noteikti varēs atrast savai gaumei piemērotāko variantu. Pievērsiet uzmanību arī krēslu skaitam. Ja ikdienā neuzņemat ciemiņus, tad noteikti pietiks ar diviem krēsliem, tomēr, ja regulāri pie Jums nāk ciemiņi, tad ir vērts izvēlēties kafijas galdiņa komplektu.

Kur iegādāties kafijas galdiņus?

Kafijas galdiņu piedāvājums mūsdienās ir ļoti plašs. Ikviens var izvēlēties savai gaumei piemērotāko krāsu, dizainu, izmēru. Lai iegādātos kafijas galdiņu pat nav nepieciešams iziet no mājām, jo tos iespējams iegādāties arī internetā. Viens no šādiem mēbeļu interneta veikaliem ir Home4you.lv, kurā plašā klāstā iespējams atrast dažāda veida kafijas galdiņus, krēslus un daudzas citas mēbeles, kas lieliski papildinās Jūsu mājokli. Piedāvājums tik tiešām ir plašs, kā arī regulāri tiek piedāvātas dažādas atlaides, kas ļauj iegūt mēbeles par vēl izdevīgākām cenām.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju