Kā izvēlēties kruķus atbilstoši savam augumam?

Ikvienam no mums dzīvē var rasties dažādi negadījumi. Ja esat cietuši no dažādām kāju, gūžu, muguras traumām vai slimībām, iespējams, ir nepieciešami kruķi, kas palīdzēs daudz vieglāk pārvietoties un veikt ikdienas gaitas.

Interneta veikals Kid-man.lv saviem klientiem piedāvā dažāda veida un dizaina kruķus. Pirms kruķu iegādes vajadzētu saprast to, kāds kruķu modelis ir vajadzīgs. Vislabāk šādos gadījumos ieteicams konsultēties ar ārstu vai Kid – man.lv komandu, kas ieteiks atbilstošāko kruķu veidu. Kruķi labāk kalpos, ja izvēlēsieties tos atbilstoši slimnieka augumam un svaram.

Kid-man.lv interneta veikalā ir iespējams iegādāties gan padušu, gan elkoņbalsta kruķus:

• lai izvēlētos piemērotāko elkoņbalsta kruķi, tā rokturim ir jābūt pieliktam pie slimnieka plaukstas pamatnes, lai roka būtu pilnībā iztaisnota un piespiesta pie sāna;

• savukārt, lai nopirktu atbilstošāko paduses kruķi ir jānomēra attālums no grīdas līdz padusei. Atcerieties, ka paduses kruķu augstumam jābūt par 3 – 5 cm mazākam nekā attālumam no grīdas līdz padusei.

Elkoņbalsta un paduses kruķi ir paredzēti tam, lai slimnieks spētu veiksmīgi pārvietoties:

• ir jāiemācās kruķus pareizi lietot, lai sevi neapdraudētu un neradītu jaunas traumas;

• lai izmantotu kruķus pareizi, pacientam kādu laiku vajadzēs trenēties tos lietot. Šādā veidā slimnieks iemācīsies brīvi manevrēt, pārvietoties uz priekšu, tikt augšā un lejā pa kāpnēm;

• ja nepieciešams Kid-man.lv komanda Jums sniegs konsultāciju par to, kā pareizi lietot šos tehniskos palīglīdzekļus;

• Kid-man.lv piedāvā nopirkt arī polsterējumus paduses daļai un rokturim, lai kruķu lietošana nesagādātu liekas problēmas un būtu pielāgota pacienta augumam.

Populārākie kruķi, kas atrodami Kid – man.lv interneta veikalā:

• elkoņbalsta kruķi 220DKBL ir ļoti viegli un īpaši izturīgi, jo izgatavoti no alumīnija. Augstumu varēsiet regulēt ar pogu 2,5 cm intervālā, atbilstoši savam augumam. Šie palīglīdzekļi ir piemēroti slimniekiem ar svaru līdz 140 kg;

• elkoņbalsta kruķi bērniem 241DSKBL ir izgatavoti no alumīnija, ar atvērtu plastmasas apakšdelmas balstu. Šie kruķi ir regulējami garumā, atbilstoši bērna augumam. Šāda veida palīglīdzekļi ir veidoti ar mīkstu rokturi, kas nodrošina komfortu un ērtu lietošanu. Elkoņbalsta kruķi 241DSKBL ir paredzēti slimniekiem, ar svaru līdz 100 kg;

• alumīnija paduses kruķi 01-2003NE ir izgatavoti no anodēta alumīnija. Augstumu varēsiet regulēt ar pogu 2,5 cm intervālā. Slimnieka ērtībām paduses un delnas balsti ir polsterēti un maināmi. Šie kruķi tiek ražoti trijos izmēros, piemēroti lietotājiem ar svaru līdz 120 kg.

Kid-man.lv veikalā ir iespējams iegādāties arī citus elkoņbalsta un paduses kruķu veidus. Visiem kruķiem ir 24 mēnešu garantija, kā arī 30 dienu naudas atgriešanas garantija. Jūsu ērtībām ir iespējama preču piegāde uz mājām.

Ja Jums ir radušies jautājumi par Kid-man.lv precēm: zvaniet pa tālr. +371 66 181885 vai rakstiet e – pastu info@kid-man.lv.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju