Jaunumi no Nissan

Japāņu autobūves uzņēmums Nissan Motor Co. Ltd. dibināts 1934. gadā un jau gadu vēlāk izlaida savu pirmo automašīnu. Par uzņēmuma pirmo prezidentu kļuva viens no tā dibinātājiem – uzņēmējs Jošisuke Aikava.

Mūsdienu uzņēmuma galvenais birojs atrodas Jokohamas Niši rajonā, Japānā. Šobrīd uzņēmums ražo gan vieglās automašīnas, gan vieglos komerctransporta līdzekļus (pikapus, furgonus, mikroautobusus). Vieglo automašīnu modeļu klāsts ietver sedanus, hečbekus, krosoverus, sporta automašīnas, u. c.

Nozīmīgu daļu Nissan markas ražojumu klāstā aizņem elektromobiļi un hibrīdauto. Līdz pat 2018. gadam uzņēmums bija lielākais elektromobiļu ražotājs pasaulē ar 5 milj. izlaisto automašīnu.

Nissan transportlīdzekļu tehniskie parametri

Nissan transportlīdzekļi ir augsti tehnoloģiskas automašīnas. Mūsdienīgas tehnoloģijas ļauj piedāvāt patērētājam daudzveidīgus auto ar labu braukšanas veiktspēju, kas vienlaikus ir degvielu taupoši.

Viens no mūsdienu modeļiem – jaunā 2019. izlaiduma gada Nissan Micra – ir piecdurvju hečbeks, kura modifikāciju klāsts ietver plašu dažādu dzinēju klāstu. Tiek piedāvāti gan benzīna, gan dīzeļdzinēji, ar 70 līdz 115 ZS jaudu un 95 līdz 200 Ν•m griezes momentu. Benzīna modifikācijām vidējais degvielas patēriņš kombinētā ciklā ir virs 6 litriem uz 100 km.

Par ikonu kļuvušai sporta automašīnai GT-R ir raksturīga super-jauda, nepārspējami dinamikas rādītāji un iespaidīgs eksterjers. Nissan struktūrvienības izveidotajai šī modeļa  modifikācijai Nismo zem dzinēja pārsega atrodas 3,8 litru V6 dzinējs ar dubulto turbopūti. Dzinēja jauda sasniedz 591 ZS, maksimālais griezes moments – 652 Ν•m.

Pilnībā jaunu braukšanas pieredzi piedāvā Nissan Inteleģentā Mobilitāte (Nissan Intelligent Mobility) – progresīvu tehnoloģiju kopums, kas piedāvā autonomu automašīnas vadīšanu un novietošanu stāvvietā, pateicoties autovadītāja palīgsistēmai Propilot, frontālās sadursmes riska brīdinājuma sistēmu, aklo zonu brīdinājumu, brīdinājuma sistēmu par sadursmi ar aizmugurē esošu/tuvojošos objektu un izbraukšanu no joslas, panorāmas skata monitoru u.c.

Ražotājs turpina uzlabot automašīnu drošību, ieviešot jauninājumus, piedāva inteleģentās auto sistēmas  un energotaupošus risinājumus. Mūsdienu pilnībā elektrisko transportlīdzekļu klāstu pārstāv piecdurvju hečbeks Leaf, kas ir pirktākais  elektroautomobilis Eiropā 2019. gadā, kā arī vieglais komerctransportlīdzeklis – furgons NV200.

Rexbo.lv – uzticama palīdzība rezerves daļu izvēlē

Vai nevarat vienviet izvēlēties nepieciešamās Nissan rezerves daļas un esat spiests apmeklēt vairākus veikalus? Ienāciet mūsu interneta veikalā un iegādājieties detaļas par zemām cenām! Mēs piedāvājam plašu auto komplektējošo daļu sortimentu, kas ietver bremžu klučus, aizdedzes sveces, priekšēja stikla tīrītāju slotiņas un citas detaļas. Preces tiek piedāvātas par izdevīgām cenām, kas kļūst vēl zemākas regulāri rīkoto akciju laikā. Ja jums rodas jautājumi par šobrīd spēkā esošām akcijām, piegādes nosacījumiem vai citiem jautājumiem, sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju