Ja apnikušas aizsvīdušās brilles, ir laiks izmantot kontaktlēcas 1

Vajadzība lietot sejas maskas ievērojami apgrūtinājusi ikdienu tiem, kuri redzes korekcijai izmanto optiskās brilles, jo reti kuru masku iespējams uzlikt tik labi, ka briļļu stikliņi neaizsvīst. Turklāt ir sākusies arī gada vēsā sezona, kad brilles svīst arī tāpēc, ka ir lielāks temperatūras kontrasts starp āru un iekštelpām.

Ja arī jums apnicis cīnīties ar aizsvīdušiem briļļu stikliem, tad ir piemērots brīdis izmantot kontaktlēcas – mūsdienīgu un ērtu redzes korekcijas līdzekli, kuru neietekmēs ne sejas maska, ne laika apstākļi.

Kontaktlēcas piemērotas gan pieaugušajiem, gan bērniem

Sejas maskas iekštelpās obligāti jālieto arī bērniem, kuri sasnieguši 13 gadu vecuma, tāpēc jautājums par briļļu aizsvīšanu ir aktuāls ne tikai pieaugušajiem, bet arī pusaudžiem un jauniešiem. Kontaktlēcas būs efektīvs risinājums arī šajā gadījumā, jo lēcas drīkst lietot arī bērni, ja sasnieguši vecumu, kurā spēj ievērot higiēnas un kontaktlēcu lietošanas nosacījumus, kā arī redzes speciālists veicis pārbaudi un atzinis, ka acis ir veselas, piemērotas lēcu lietošanai.

Protams, ka kontaktlēcu lietošanas uzsākšana gan bērniem, gan viņu vecākiem var šķist satraucoša, tomēr ir vērts pamēģināt un pārliecināties par ērtībām, ko lēcas ikdienā sniedz. Ne jau tikai aizsvīdušo briļļu problēma būs atrisināta, bet arī būs iespēja daudz brīvāk baudīt fiziskās aktivitātes, jo optiskās brilles ne vienmēr ir ērtas un drošas sportošanas laikā.

Arī pieaugušie, it īpaši, ja brilles nēsātas gadiem, baidās mainīt savus paradumus un skeptiski skatās uz kontaktlēcām, jo tas galu galā ir svešķermenis acīs. Tomēr mūsdienu kontaktlēcu ražošanas tehnoloģijas un izmantotie materiāli ir tik ļoti progresējuši, ka riski acu veselībai ir samazināti līdz minimumam, ja vien pats lietotājs ievēro visus nosacījumus.

Ja negribas atteikties no brillēm pavisam, var ieviest kontaktlēcas kā rezerves variantu dienām, kad tiešām nepieciešams to sniegtais komforts. Tad ir ērti izmantot vienas dienas kontaktlēcas, ko nav jāuzglabā un jākopj, vakarā tās var izmest atkritumos.

Vispirms pie redzes speciālista uz pārbaudi

Lai arī cik vilinoša šķistu kontaktlēcu sniegtā brīvība un skaidrais redzes lauks, tomēr pirms steigties iegādāties lēcas un likt tās lietā, ir jāatceras par svarīgu soli – konsultēšanos ar savu redzes speciālistu. Lai pirmo reizi uzsāktu lietot kontaktlēcas, noteikti vajadzēs veikt redzes pārbaudi un saņemt ārsta akceptu lēcu izmantošanai. Optometrists vai oftalmologs arī izrakstīs recepti kontaktlēcu iegādei, jo ir taču jāiegādājas tādas lēcas, kas atbilst tieši jūsu redzes specifikai.

Droša kontaktlēcu iegāde – interneta veikalā Lensor.eu

Pēc tam, kad kontaktlēcu recepte ir iegūta, atliek tikai iegādāties kvalitatīvu preci par labu cenu. Protams, šobrīd jāatceras arī par drošu iepirkšanos. Visas šīs priekšrocības varat izmantot, iegādājoties kontaktlēcas specializētajā interneta veikalā Lensor.eu.

Interneta veikalā Lensor.eu jūs vienmēr saņemsit:
•    plašāko visu veidu kontaktlēcu klāstu;
•    tikai vadošo ražotāju produkciju;
•    izdevīgas cenas katru dienu;
•    komplektus par lielisku cenu;
•    īpašos piedāvājumus;
•    ātru piegādi visā Latvijā;
•    drošus norēķinus;
•    iespēju noformēt kontaktlēcu abonementu;
•    zinošu pārdevēju padomus.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kamilla Karlsena

Piesakies aizdevumam NOVA GLOBAL FINANCE ar 3% procentu likmi.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palielināt savu dzīvesveidu, vai arī jums ir negaidīti izdevumi, NOVA GLOBAL FINANCE aizdevums ir rentabls veids, kā to panākt.

Nova Global Finances ir elastīga: jūs varat aizņemties līdz 10 miljoniem eiro un ar piemērotu atmaksas periodu no 1 līdz 30 gadiem. Mēs piedāvājam plašu personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu, mājokļu un parāda konsolidācijas aizdevumu klāstu, kurus var pielāgot jūsu mainīgajām vajadzībām un apstākļiem ar 3% procentu likmi.

Ko jūs saņemat:
 tūlītēja piekļuve jūsu līdzekļiem pēc apstiprināšanas
 Konkurētspējīgas procentu likmes
 elastīgi atmaksas termiņi
 Spēja ātrāk nomaksāt aizdevumu (papildu maksājumi samazina aizdevuma kapitālu)
 Viegla apstiprināšana, ja jums nepieciešami papildu līdzekļi
 Jūs varat pieteikties aizdevumam sev ērtā vietā un laikā

Kā pieteikties:
Pieteikšanās kredītam ir ātra un vienkārša! Uzņēmumiem vai personām, kuras vēlas pieteikties aizdevumam Nova Global Finances un kurām nepieciešama plašāka informācija par KĀ PIETEIKTIES, SŪTĪT E-PASTU uz adresi (novaglobalfinances@gmail.com) VAI sazināties ar Camilla Karlsen vietnē whatsApp: +31642117819, lai iegūtu vairāk informācijas un mutiskas instruktāžas. Piesakieties T & C.

Kamilla Karlsena
Vecākais aizdevumu menedžeris

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.14 10:00

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju