Izjāde ar zirgu – brīnišķīga dāvana gan lieliem, gan maziem

Zirgus pazīstam kā spēcīgus, skaistus un cēlus dzīvniekus, kas gadsimtiem bijuši cilvēku sabiedrotie un uzticami palīgi. Mūsdienās zirgus reti kur vairs izmanto darbam un tur kā palīgus saimniecībā, tāpēc jaunākajām paaudzēm ir ierobežotas iespējas nonākt kontaktā ar šiem skaistajiem dzīvniekiem, izbaudīt, kā ir sēdēt tiem mugurā un doties izjādē. Tomēr joprojām ir daudz vietu, kur zirgi tiek turēti gan priekam, gan sportam, gan rehabilitācijai, jo to pozitīvā ietekme jau sen ir pierādīta darbā ar cilvēkiem, kuriem ir dažādi attīstības traucējumi.

Izjādi ar zirgu var izbaudīt ikviens interesents, kā arī tā var būt ļoti laba dāvana, ko pasniegt gan lieliem, gan maziem jebkuros svētkos. Piedāvājam dažas idejas, kad un kam šāda dāvana varētu būt īpaši piemērota.

Izjāde ar poniju vai zirgu – izlaidumā bērnam
Tā kā tuvojas mācību gada noslēgums, tad ģimenēs tiek domāts, kā iepriecināt bērnus, kā viņus apsveikt ar veiksmīgu mācību gada noslēgumu. Daudziem arī būs izlaidums – bērnudārzā, sākumskolā vai pamatskolā. Tad jau bez dāvanām neiztikt. Izjāde ar zirgu vai poniju būs ļoti laba dāvana, kas sniegs bērnam patiesu prieku un piedzīvojumu, jaunas emocijas. Bērni bieži vien sapņo par iespēju sēsties ponija vai zirga mugurā. Tad nu vecākiem vai citiem sveicējiem ir iespēja šo sapni īstenot. Ticiet, ka, saņemot šādu dāvanu, ovācijas un sajūsma būs neviltota!

Romantiska izjāde jaunajam pārim
Izjāde ar zirgu var būt arī oriģināla un romantiska dāvana, ko pasniegt jaunajam pārim kāzās. Tā var būt dāvana vai pārsteigums no vedējiem, kas iekļauts kopējā kāzu dienas plānā. Vai arī viesi var izvēlēties pasniegt dāvanu karti romantiskai izjādei divatā, ko jaunais pāris varēs izmantot tad, kad vēlēsies. Šādu romantisku izjādi noteikti var arī iemūžināt profesionāls fotogrāfs, tādejādi tiks iegūta īpaša pievienotā vērtība – skaistas bildes un atmiņas.

Izjāde ar zirgu un fotosesija – gan ģimenei, gan individuāli
Izjāde ar zirgu var arī būt pamats nopietnākai fotosesijai, lai uzņemtu skaistas un mākslinieciskas bildes ainaviskās vietās. Fotosesiju var īstenot gan visai ģimenei, gan pārim, gan individuāli. Viss atkarīgs no pašu vēlmēm. Fotosesijas parasti tiek plānotas dabā vai kādā īpaši iekārtotā studijā, bet zirgi un izjādes motīvs būs oriģināla alternatīva tiem, kuri vēlas savādākas fotogrāfijas. Dzīvnieki fotogrāfijās vienmēr rada īpašu noskaņu, spēj ienest patiesas emocijas.

Izjāde ar zirgu – profesionāla apmācība jāšanā
Ja zināt, ka kāds no draugiem vai radiniekiem sapņo apgūt jāšanas prasmes jau nopietnāk, tad varat viņam dot pamudinājumu to darīt – uzdāvināt izjādi ar zirgu, kas jau būs kā pirmā nodarbība profesionālā jāšanas apmācībā. Tādu droši var dāvināt gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, kuri interesējas par zirgiem un grib satuvināties ar šiem cēlajiem dzīvniekiem. Varbūt tieši jūsu dāvana būs aizsākums nopietnam hobijam vai pat sporta veidam šī cilvēka dzīvē.

Romantisks vai ģimenes brauciens kamanās
Zirga cēlumu, skaistumu un spēku var izbaudīt ne tikai tā mugurā. Tiem, kuri vēl nav gatavi izmēģināt jāšanu, lieliska alternatīva var būt brauciens zirga pajūgā. Vispatīkamāk to izbaudīt būs ziemā, kad var sēsties kamanās un izbaudīt braucienu pa sniegotām un ainaviskām vietām. Tā būs lieliska izklaide gan visai ģimenei, gan pāriem, lai romantiski pavadītu laiku, atzīmētu jubileju.


Izjāde ar zirgu – kur iegādāties šādu dāvanu?

20190523-1208-animal-brown-close-up-1543

Izjāde ar zirgu – tā patiesi ir laba ideja dāvanai, kas var noderēt dažādās dzīves situācijās. Tomēr aktuāls paliek jautājums – kā ērtāk un ātrāk iegādāties šādu dāvanu? Lai jums nebūtu jātērē savs laiks šāda pakalpojuma meklēšanai, varat pāris minūšu laikā iegādāties dāvanu karti interneta vietnē www.lieliskadavana.lv, kur apkopots ļoti plašs klāsts ar dažādiem pakalpojumiem, ko ērti var iegādāties jau dāvanu kartes veidā. Arī izjāde ar zirgu ir nopērkama jau kā glīti noformēta dāvanu karte. Atliek tikai izvēlēties, kuru no pakalpojumiem gribat pirkt, jo izjādes pieejamas pie dažādiem uzņēmējiem, dažādās vietās un ar dažādu specifiku.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju