Ilgtermiņa auto noma bez finanšu apliecinājumiem

Auto līzings bez izziņām par ienākumiem, bez pirmās iemaksas, uzrādot divus dokumentus. Online pieteikums auto līzingam bez apliecināšanas

Ilgtermiņa auto noma bez finanšu apliecinājumiem
Nereti notiek tā, ka cilvēkam ir pastāvīgs darbs un laba darba alga, bet problēma ir tā, ka darba alga tiek izmaksāta neoficiāli, citiem vārdiem sakot, aploksnē. Protams, ikvienam darbiniekam tas ir ļoti izdevīgi, ja no tā darba algas neizskaita nodokļus. No otras puses, ar šādiem ienākumiem jums diez vai izdosies noformēt lielu kredītu: hipotēku, auto kredītu vai pat līzingu. Īpaši, ja darba alga pat neparādās jūsu norēķinu kontā bankā.

Šajā rakstā mēs nolēmām pastāstīt, kāpēc noformēt auto līzingu bez izziņas par ienākumiem ir daudz sarežģītāk un kā atrisināt šo situāciju?

Kā noformēt līzingu bez ienākumu apliecināšanas?
Protams, teorētiski ir iespējams atnākt uz līzinga kompāniju un mēģināt pārliecināt tās darbiniekus par to, ka jums ir samērā lieli ienākumi, bet tie nav oficiāli. Šādu scenāriju varēs īstenot tikai vienā gadījumā: ja esat pārliecināts par savu talantu pārliecināt un jūs patiešām esat finansiāli stabils nākotnē. Tomēr nemēģiniet pārliecināt kredītkompānijas darbiniekus izsniegt jums auto līzingu telefonsarunas laikā: visas telefonsarunas šādās kompānijās tiek ierakstītas, tāpēc darbinieks neriskēs ar savu darba vietu, solot palīdzēt konkrētam aizņēmējam. 


Neaizmirstiet par to, ka auto līzings – tas nav vienīgais automašīnas iegādes veids. Iespējams, jūs jau esat varējis iekrāt zināmu naudas summu un jums pietrūkst tikai mazliet. Tad pamēģiniet saņemt  trūkstošo summu ar ātrā online kredīta palīdzību – naudu saņemsiet jau pēc 15 minūtēm. Nereti līzinga kompānijas vienlaicīgi piedāvā arī patēriņa kreditēšanas pakalpojumus. Piemēram, Nord Auto Līzingā klients var ne tikai noformēt auto līzingu, bet arī saņemt naudu pirmajai iemaksai patēriņa kredīta veidā.

Ja esat skaidri nolēmis, ka jums ir nepieciešams auto līzings visai auto cenai, tad oficiāls jūsu ienākumu apliecinājums būs jūsu bankas konta izraksts par pēdējiem sešiem mēnešiem, kā arī pārbaude, vai jums nav parādu par esošajām finanšu saistībām. Kad iesniegsiet kreditoram visas ziņas par to, ka jūsu ienākumi ir stabili un pietiekami, bet tas savukārt pārliecināsies par to, ka jums nav parādu, auto līzings kļūs jums pieejams, bet ar individuāliem nosacījumiem.
 
Vai iespējams noformēt auto līzingu ar sliktu kredītvēsturi?
Vai esat ievērojis, ka daudzi kreditori savos auto līzinga nosacījumos norāda, ka var piedāvāt auto tikai uz divu dokumentu pamata: pase vai ID karte un autovadītāja apliecība. Turklāt viņi sola nepievērst uzmanību sliktai kredītvēsturei un tam, ka jūs faktiski nevarat apliecināt savu ienākumu apmēru. Bet kā liecina prakse, saņemt atteikumu auto līzingam tomēr ir iespējams. Un visbiežāk tas notiek, kad neoficiāliem ienākumiem tiek pievienota sabojāta kredītvēsture.
 
Ko darīt šādā situācijā? Pirmkārt, jums ir jāzina, kāda organizācija ir ievadījusi datu bāzē ziņas par jūsu kredītneuzticamību. Ja šī persona bija banka, tad auto līzingu var noformēt jebkurā līzinga kompānijā, bet ne bankā: šādām iestādēm nav piekļuves banku datu bāzēm, tāpēc tās nevarēs uzzināt visas negatīvās nianses par jums. Bet ja jūsu kredītvēsturi ir sabojājuši, piemēram, komunālo pakalpojumu parādi, tad šīs problēmas būs redzamas arī līzinga devējam: šādas ziņas var atrast kopējās piekļuves datu bāzē.

Auto līzingu var atteikt arī tām personām, kas saņem ienākumus pietiekamā apmērā, bet tas nav regulārs. Ar līzinga palīdzību jūs nevarēsiet iegādāties auto arī tad, ja neietilpstat pieļaujamajā vecuma kategorijā. Piemēram, daudzas līzinga kompānijas atļauj noformēt auto līzingu personām vecumā no 18 līdz 65 gadiem.

Kādas garantijas var pieprasīt kreditors?
Ne banka, ne līzinga devējs nav ieinteresēti riskēt, bet ja viņi arī uzņemsies šo risku, tad aizņēmējam nāksies ļoti dārgi samaksāt par kreditora pakalpojumiem. Mūsu gadījumā, ja nebūs izziņas par ienākumiem, banka vai līzinga kompānija var pieprasīt aizņēmējam veikt pirmo iemaksu. Šādā veidā kreditors kaut nedaudz nodrošinās pret iespējamiem zaudējumiem.

Parasti pirmās iemaksas apmērs nedrīkst būt mazāks par 10% no auto vērtības, bet ja līzings tiek noformēts, neapliecinot ienākumus, tad šis rādītājs var būtiski augt. No otras puses, pieprasot aizņēmējam veikt pirmo maksājumu, kreditors vienlaicīgi apliecina tā maksātspēju.

Atrast naudu pirmajai iemaksai iespējams dažādos veidos: aizņemties no tuviniekiem, sagaidīt darba algu, noformēt ātros kredītus vai (ja jums jau ir automašīna) paņemt kredītu pret esošās automašīnas ķīlu. Turklāt dažas līzinga kompānijas ļauj noformēt auto līzingu pret aizņēmēja jau esošās automašīnas ķīlu.

Diemžēl dadzi, kam nepieciešams auto līzings, nevar noformēt šo finansējumu automašīnas iegādei tikai tāpēc, ka viņiem nav iespējas apliecināt savu ienākumu līmeni vai arī viņiem piedāvā neizdevīgus un nepieņemamus nosacījumus.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju