Iegādāties auto rezerves daļas pašam – tas ir ļoti vienkārši

Arvien vairāk jaunie šoferi, kas brauc ar auto pat vairākus gadus nereti zina ļoti maz par spēkratu tehnisko pusi. No vienas puses tā ir kvalitatīvu auto pieejamības radīta tendence. Cilvēkiem ir iespēja pirkt automašīnas, kuras bieži neplīst – tāpēc arī tās nav jālabo un nerodas iespēja procesu apgūt. Otrkārt – servisu pakalpojumi nav dārgi, jo īpaši vecākām mašīnām. Jaunām, savukārt, bieži tiek piedāvāts garantijas remonts un skatīties “kas lācītim vēderā” pats īpašnieks nemaz nedrīkst.

Ja esat nolēmis sākt mēģināt apgūt automašīnas labošanas vai pilnveidošanas māku, bez neskaitāmiem padomiem no dažāda kaluma ekspertiem jums noteikti būs nepieciešamas auto detaļas, kas atbilst gan automašīnas markai, gan jūsu auto un jūsu pašu kvalitātes prasībām. Auto rezerves daļu internetā tirgotājs Partsale.lv piedāvā ieskatīties 4 galvenajos soļos, ko ņemt vērā, pērkot rezerves daļas internetā.
Pirmkārt, pirms pērc auto detaļas internetā, pakonsultējies par vietām, no kurām noteikti vajadzētu izvairīties ar kādu, kas regulāri pērk auto daļas internetā. Tādā veidā uzreiz būs skaidrs, kuri interneta veikali piedāvā auto rezerves daļas (jaunas vai lietotas), kuru izcelsme un kvalitāte ir apšaubāma. Atceraties, ka ne vienmēr var ticēt visām atsauksmēm internetā. Labāk viedokli iegūt no kāda, kam uzticaties.
Ja reiz esat atradis konkrētu autodaļu, ko vēlaties pirkt un kas būtu visderīgākā jūsu auto, veiciet papildus izpēti populārāko interneta veikalu auto rezerves daļu katalogos. Salīdziniet cenas starp identiskiem produktiem citos rezerves daļu veikalos. Nepārmaksājiet lieki, ja no tā neiegūstat ātrāku piegādi vai papildus bonusus.
Līdzīgi kā citos veikalos, arī pērkot auto rezerves daļas interneta veikalos noteikti pārbaudiet, vai iepirkumu grozā nav citas automātiski pievienotas auto rezerves daļas un piederumi. Veikali mēdz pēdējā brīdī pievienot “bonusa” pirkumu un, ja neesat vērīgs, varat nejauši par to arī samaksāt.   Tāpat esiet uzmanīgs ar piegādes metodes izvēli. Neņemiet lētāko, ja tā ir vairākkārt ilgāka par nākošo izdevīgāko, lai novērstu, ka savas auto rezerves daļas dabūsiet ļoti vēlu.

Uzticams auto rezerves daļu veikals ir Partsale.lv. Viesojaties veikala mājaslapā, lai pārliecinātos, ka šis ir pareizais veikals jūsu auto.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju