Dzīvoklim kāds salauzis slēdzeni – kur griezties

Lai vai kā šķistu, ka aizslēdzama kāpņutelpa, labs rajons un galvenais, droša slēdzene dzīvokļa durvīm varētu atturēt garnadžus – nekas nav pilnīgi drošs. Vienmēr būs garnadži, kas izvēlēsies tieši tādas vietas un, pat ja nespēs iekļūt jūsu mājoklī, nodarīs nopietnus bojājumus jūsu durvīm vai tās slēdzenei, mēģinot tajās iekļūt. 

Protams, tas ir atvieglojums, ka slēdzene savu darbu ir padarījusi – tā nav atmūķēta un durvis palikuša aizvērtas. Bet ko darīt tālāk? Visbiežāk salauztu slēdzeni vairs nebūs iespējams atvērt ar atslēgu, tāpēc būs jādomā par profesionāliem durvju atvēršanas risinājumiem.

Ja durvis spēja atturēt garnadzi, droši vien to atvēršana nebūs pa spēkam arī jums pašiem. Šeit palīgā būs jāsauc atslēdznieks, kas spēs to izdarīt ar atbilstošiem instrumentiem un pēc iespējas mazākiem bojājumiem. Taču atslēdznieks – tā nav ātrā palīdzība un nevar ierasties pāris minūšu laikā. Visbiežāk iekļūšana mājās pēc iespējas ātrāk ir būtiska. Kā rīkoties, ja mājokļa durvju atvēršana nevar gaidīt?

Atslegumeistars.lv ir SOS durvju atvēršanas serviss, kas spēs jums palīdzēt, ja esat nokļuvis situācijā, kad nevar atvērt mašīnas, mājokļa vai pat seifa durvis. Šis durvju serviss nodarbojas arī ar durvju un slēdzeņu remontu. Serviss specializējas tieši uz izsaukumiem un spēs nodrošināt ātru reakciju tieši situācijās, kad laiks ir būtiskākais faktors. Atslegumeistars.lv ātri ierodas objektā, nekavējoties sāk darbu, nodrošina profesionālu darbu. Pēc servisa speciālistu apmeklējuma varēsiet aizmirst par problēmām pilnībā.

Mūsdienās ir daudz dažādi atslēgu un slēdzeņu ražotāji. Meklējot perfekto drošības garantu, ražotāji ir radījuši dažādas slēdzeņu sistēmas. Atslegumeistars.lv strādā ar 30 gadu pieredzi šajā jomā un apgalvo – nav tāda veida slēdzene, kura nebūtu atverama. Vienīgais, kam jums noteikti jāsagatavojas – jāspēj pierādīt savas īpašumtiesības mājoklī, kurā mēģināt iekļūt.

Sazināties ar Atslegumeistars.lv var ļoti vienkārši. Sazinoties ar servisu WhatsApp un nosūtot aprakstu, attēlu ar savu slēdzeni un tās problēmu, ļoti ātri saņemsiet durvju atvēršanas cenas piedāvājumu. Servisa numurs - +37126577725 – piefiksējiet to savos telefonos ārkārtas gadījumiem.

 

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju