Dzintars produkcijas jaunumi Officeday interneta veikalā

Dzintars pirmssākumi atrodami 1849. gadā H.A. Brieger ziepju un parfimērijas fabrikā. Fabrikā ražoja ziepes, sveces, produktus no lanolīna, tāpat arī veica odekolonu iepildīšanu no Francijas ievestām gatavām kompozīcijām. Fabrika pakāpeniski paplašinājās, sākot ražot arī krēmus un smaržas.

1940. gadā uzņēmums tika nacionalizēts un pārdēvēts par "Sarkano Ausmu". No 1947. līdz 1951. gadam tolaik Latvijas PSR notika dažādu parfimērijas un kosmētikas uzņēmumu reorganizācija un apvienošana - parfimērijas fabriku "Flora" un tūbiņu un kosmētikas fabriku "Rota" likvidēja, bet ķīmisko un sveču fabriku "Mētra" pārdēvēja par Rīgas kosmētikas fabriku "Dzintars", kas jau vairāk nekā pusgadsimtu ražo produktus, kuri ir neatņemama ikdienas skaistumkopšanas sastāvdaļa miljoniem cilvēku.

Kopš 60. gadiem Dzintars produkcijas kvalitātes un stila ziņā varēja mēroties ar tolaik tik nepieejamajām Rietumu precēm, kļūstot par Rietumu stila un kultūras vēstnieku vairākām paaudzēm.

Rūpnīcas produkcijas uzlabošanas nolūkā tika iepirktas modernākās ražošanas iekārtas no Vācijas. 1952. gadā tika radīts viens no "Dzintara" pazīstamākajiem produktiem - smaržas "Rīgas ceriņi". 1958. gadā “Dzintars” apvienojās ar fabriku "Sarkanā Ausma" un kļuva par parfimērijas un kosmētikas rūpnīcu "Dzintars". 1976. gada janvārī tā kļuva par ražošanas apvienību. Rūpnīcas produkcija tika plaši eksportēta uz citiem Padomju Savienības reģioniem un arī uz citām valstīm visā pasaulē. Uzņēmumā lielākais nodarbināto skaits padomju gados bija pat 1400 cilvēku.

2021.gadā “Dzintars” pēc ilgstoša sarežģīta perioda uzņēmuma darbībā laidis klajā jaunu produktu līniju, ar ko dosies iekarot līdzšinējo un jauno klientu sirdis. “Dzintars” kosmētika pieejama pasūtījumiem arī Officeday interneta veikalā.

Pieejami dažādi - mitrinoši, aizsargājoši un barojoši lūpu balzami. Tāpat var iegādāties roku krēmus - mitrinošs roku krēms Kolka, barojošs roku krēmus Dzintari, roku aizsargkrēms Dubulti. Iegādāties var arī mitrinošas šķidrās roku ziepes kā arī mutes, zobu kopšanas līdzekļus.

Plašs piedāvājums ir ķermeņa kopšanas segmentā - mitrinošs, barojošs ķermeņa krēms, universāls krēms un dušas želejas.

Officeday ir lielākais biroju apgādes, skolas piederumu un inovatīvu biroja risinājumu nodrošinātājs Baltijas valstīs un pakalpojumus sniedz jau vairāk nekā 20 gadus. Kopš 2015.gada Officeday pieder Sanitex uzņēmumu grupai. Lai apmierinātu augošās klientu prasības un vajadzības, uzņēmums pastāvīgi atjaunina un pārskata produktu piedāvājumu. Officeday ir iespējams atrast ne tikai ikdienas kancelejas preces, bet arī visu nepieciešamo mūsdienīgam un modernam birojam.


Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju