Dalder.lv sludinājumi un reklāma – digitālās inovācijas Bauskas uzņēmējiem 1

Uzņēmumi sava mārketinga attīstībā 21. gadsimtā labprāt izmanto digitālo jeb interneta vidi, jo tā ir pasaule, kur informācija izplatās ātri, ērti un efektīgi. Tagad jebkuram Bauskas uzņēmējam un privātpersonai, kurai ir aktuāli sludinājumi un sava uzņēmuma reklāma, var izmantot pasaulē vēl neredzētu e-komercijas platformu – https://www.dalder.lv.

Kas ir Dalder.lv?
Dalder.lv darbības pamatā ir klasiska sludinājumu platforma. Visi sludinājumi tiek sakārtoti pēc lokalizācijas principa – katram novadam, pagastam, pilsētai, tai skaitā arī Bauskai ir savs reklāmas dēlis.

Ar ievietoto informāciju iespējams veikt arī dažādas uz biznesa attīstību tendētas aktivitātes – veidot atlaides vai kuponus, kolektīvās iepirkšanās akcijas, piedāvāt pakalpojumu vai preci kā dāvanu. Šīs maksas iespējas ir 2 – 3 reizes lētākas nekā konkurentiem. Šī pieeja revolucionāri maina veidu, kā preci vai pakalpojumu var pārdot internetā.

Sludinājumi Bauskā vienmēr atbildīs labākajiem reklāmas standartiem, jo Dalder.lv moderatoru komanda pārbauda katru ierakstu, vai tas atbilst konkrētai sadaļai, portāla nosacījumiem, u. c. kritērijiem.

Informācija kā serviss
Sludinājums būs pieejams un paliks savā vietā, kamēr vien lietotājs to pats neizdzēsīs. Turklāt saglabājas ne tikai sludinājums, bet arī visas ar to veiktās mārketinga aktivitātes.

Iespēja saglabāt meklēšanas filtrus, kā arī parakstīšanās uz jaunumiem padara platformu jo īpaši ērtu un patīkamu lietošanā. Dalder.lv, līdzīgi Google, piedāvās ļoti labus un ātrus meklēšanas rezultātus.

Veicinot funkcionalitātes attīstību, tuvā nākotnē arī paši lietotāji, līdzīgi Wikipedia, varēs paši papildināt pakalpojumu un produktu datu bāzes aprakstus.

Mikro mājaslapa
Būt pamanāmam virtuālajā vidē ir pirmais nosacījums, lai uzņēmuma mārketings attīstītos. Bauskas uzņēmēji priecāsies uzzināt, ka Dalder.lv piedāvā palīdzēt izveidot savu bezmaksas mājaslapu, palīdz ar konsultācijām un ieteikumiem, kā labāk pārdot un kā kļūt redzamākam.

Transakcijas atsauksmes
Patiesas atsauksmes ar augstu ticamības līmeni Latvijā joprojām ir problēma. Dalder.lv saviem lietotājiem piedāvās tā saucamās transakcijas atsauksmes – tās var pievienot tikai pēc darījuma veikšanas. Turklāt platformas funkcionalitātes uzlabošanas procesā ir paredzēta arī klientu iekšējā tiešsaistes sarakste, līdzīgi sociālo portālu praksei.

Bauska var lepoties ar senu vēsturi un kultūrvēsturiskām tradīcijām. Dalder.lv ir gatavs apvienot Bauskas uzņēmēju radošumu un piedāvājumus ar savu inovatīvo attieksmi un resursiem digitālajā vidē, tāpēc pirmajiem 1000 reģistrētajiem lietotājiem tiks piešķirta 50 EUR dāvana portāla maksas priekšrocību izmantošanai, lai jūsu reklāma un sludinājumi Bauskas novadā būtu pamanāmi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Claudia Klein

Labdien, mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli.

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumi / jautājumi? - Nosūtīt e-pastu uz | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 |.

Jūs varat viegli mūs pārbaudīt mūsu vietnē, izmantojot:
https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

pirms mēneša, 2020.08.17 07:58

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju