Ceļot vienkāršāk un lētāk 1

Neatkarīgi no tā, vai cilvēki ceļo vienu reizi gadā vai reizi mēnesī, viens no būtiskiem faktoriem ir ceļojuma izmaksas. Aizvien vairāk ceļojumiem mēdzam izvēlēties aviosatiksmi, kas ir ērts un vienlaikus ātrs transporta veids, lai nokļūtu izvēlētajā galamērķī, tāpēc lai iekļautos plānotajā budžetā nepieciešamas lētas aviobiļetes.

Neatkarīgi no tā, vai dodamies darba komandējumā vai ģimenes atpūtas braucienā, veiksmīgu un izdevušos braucienu raksturo trīs galvenie faktori – izmaksas, ērtības un drošība.  Tajā pašā laikā mūsdienās raksturīgi, ka līdz ar aviokompāniju un lidojumu piedāvājumu apjoma pieaugumu klientiem aizvien grūtāk izdodas ātri un ērti atrast šo trīs faktoru labāko kombināciju.

Taču daudzi ceļotāji, kuri vismaz reizi gadā dodas ārpus valsts ar lidmašīnu, jau sen zina interneta  vietni – Aviokase.lv –, kas nemainīgi augstā kvalitātē garantē visus trīs minētos faktorus – izdevīgākās izmaksas, ērtu un komfortablu ceļojumu, kā arī pilnīgu drošību, ka ceļojums notiks bez starpgadījumiem un neradīs problēmas arī situācijās, ja gadīsies kāda neparedzēta ķibele.

Šī vietne jau vairākus gadus ir daudzu cilvēku izvēle numur viens drošu un kvalitatīvu avio lidojumu iegādē, un piedāvā ne tikai iespēju izdevīgi nopirkt aviobiļetes uz jebkuru lidmašīnas reisu pasaulē, bet arī nodrošina pilnu pakalpojuma servisu no brīža, kad klients nopircis aviobiļeti, līdz brīdim, kad ar izvēlēto avioreisu nokļuvis galamērķī. Turklāt Aviokase.lv ir iespēja ne tikai iegādāties aviobiļetes, bet arī sameklēt izdevīgākos piedāvājumus un rezervēt galamērķa valstī gan viesnīcu, gan nepieciešamības gadījumā arī nomas automašīnu.

“Mūsu bizness ir balstīts uz ilglaicīgu attiecību veidošanu ar klientiem, tādēļ neaprobežojamies tikai ar aviobiļešu pārdošanu, bet sniedzam pilnīgu drošību un sajūtu, ka iecerētais ceļojums notiks bez starpgadījumiem, un, ja arī gadīsies misēklis, mūsu darbinieki jebkurā diennakts laikā būs pieejami un gatavi nekavējoties palīdzēt atrisināt situāciju,” akcentē ceļojumu organizēšanas uzņēmuma “Astra Tūre” vadītājs Aleksandrs  Boļšakovs.

“Patiesībā jebkurš cilvēks arī pats var atrast lētāko un izdevīgāko lidojumu, protams, tam veltot noteiktu laika periodu, taču ne vienmēr cilvēki ir gatavi tērēt savu laiku un enerģiju, apmeklējot daudzu aviokompāniju tiešās interneta vietnes. Savukārt mums ir izveidota sadarbība ar būtībā visām starptautiskajām aviokompānijām, līdz ar to sistēma automātiski apkopo informāciju par visiem lidojumiem un cenām.

 “Taču nenoliedzami svarīgi – ja plānojat ceļojumu un tiešām vēlaties ietaupīt, optimālais laiks aviobiļetes iegādei, tāpat kā viesnīcas un auto rezervēšanai, ir vismaz divi mēneši pirms iecerētā brauciena. Tad ir pilnīgi droši, ka patiešām ietaupīsiet naudu, kuru attiecīgi jau varēsiet izlietot pēc saviem ieskatiem,” uzsver Aleksandrs Boļšakovs.

Aviobiļešu rezervēšanas vietnes  Aviokase.lv un Aviokases.lv pieder tūrisma birojam “Astra Tūre”. Aviokase.lv biroji atrodas Rīgā un Daugavpilī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Claudia Klein

Labdien, mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli.

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumi / jautājumi? - Nosūtīt e-pastu uz | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 |.

Jūs varat viegli mūs pārbaudīt mūsu vietnē, izmantojot:
https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

pirms mēneša, 2020.08.17 07:52

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju