Biežāk uzdotie jautājumi par lāzerepilāciju 1

Kā jūs izvēlaties atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma? Izmantojat skuvekli, veicat vaksāciju vai varbūt lietojat depilācijas krēmu? Vai zināt, ka viena no šobrīd efektīvākajām metodēm, kas ļauj atbrīvoties no matiņiem ne tikai uz dažām dienām vai nedēļām, bet uz daudz ilgāku laiku, ir lāzerepilācija? Ja par lāzerepilāciju neko vēl nezināt vai arī esat domājuši par tās izmantošanu, tad jums noderēs šis raksts, kur apkopoti biežāk uzdotie jautājumi par šo matiņu likvidēšanas procedūru un atbildes uz tiem.

• Cik izmaksās lāzerepilācija?

Lāzerepilācijas izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem. Viens faktors ir tas, kurai ķermeņa zonai vēlaties veikt procedūru. Jo lielāks laukums, jo dārgāka procedūra. Otrs faktors, kas ietekmēs cenu, ir pilnam kursam nepieciešamo procedūru skaits. Tas katram klientam var būt atšķirīgs, kamēr tiek iegūts paliekošs efekts. Piemēram, padušu apstrāde vienu reizi izmaksās 70 – 80 eiro. Kāju apstrāde ar lāzeru visā garumā izmaksās aptuveni 230 – 280 eiro vienā reizē. Cenu, protams, ietekmē arī pakalpojuma sniedzēja izdevumi –  izmantotā iekārta, telpu un personāla izmaksas utt.

• Vai lāzerepilācija ir sāpīga?
Procedūras ar jaunākās paaudzes lāzera iekārtām rada minimālu diskomfortu, apstrāde nav sāpīga, varbūt var just nelielu dzelšanu. Procedūras laikā āda tiek atvēsināta ar speciālu gelu vai to dara jau lāzerā iestrādāta atdzesēšanas iekārta, kāda ir jaunākajiem un jaudīgākajiem lāzeriem GenteLasePro. Protams, katram cilvēkam ir atšķirīgs sāpju slieksnis, tāpēc katrs šo procedūru var izjust savādāk.

• Vai procedūra uzreiz garantē gludu ādu?
Lāzers iedarbojas tikai uz tiem matiņiem, kuri ir aktīvajā augšanas fāzē, iznīcinot to sīpolus. Tomēr visi matiņi nekad reizē nav aktīvi, tie pakāpeniski mainās. Tāpēc vajadzīgas vairākas procedūras, lai apstrādātu visus matiņus. Vidēji tās ir 3-6 procedūras, kamēr tiek iegūts paliekošs gludas ādas efekts. Bet jau pēc pirmajām procedūrām matiņi ataug gaišāki, vājāki un to daudzums samazinās. Starp procedūrām, lai iegūtu pavisam gludu ādu, vienalga būs nepieciešams izmantot skuvekli.

• Cik ilgi saglabājas gludas ādas efekts?
Pēc tam, kad iziets lāzerepilācijas kurss, gludas ādas efekts saglabāsies visu laiku, ja tiks ievērots, ka vismaz reizi gadā jāveic profilaktiska lāzerepilācijas procedūra, kas notur sasniegto efektu. Pārtraucot veikt profilaksi, matiņi ar laiku atkal ataugs un būs nepieciešams uzsākt kursu no jauna.

• Kur veikt lāzerepilāciju?
Lāzerepilāciju vajadzētu veikt tikai uzticamā klīnikā pie pieredzējušiem speciālistiem, kuri procedūras veikšanai izmanto jaudīgu jaunākās paaudzes lāzeru. Viens no tādiem ir GentleLasePro, kas ir vairākkārt efektīvāks par citām iekārtām. Viena no uzticamām klīnikām, kurā izmanto šo lāzera iekārtu, ir “Era Esthetic”, lāzerdermatoloģijas klīnika, kurai nevēlamā apmatojuma likvidēšanā uzticas ļoti daudz klientu. Vairāk par lāzerepilācijas procedūru šajā klīnikā varat uzzināt interneta vietnē eraesthetic.lv.

• Vai lāzerepilācija tiks galā arī ar gaišiem matiņiem?
Vecākās paaudzes lāzera iekārtas efektīvākas bija tieši tumšiem matiņiem, kas ir uz gaišas ādas, tāpēc joprojām valda uzskats, ka lāzerepilācija nav piemērota cilvēkiem, kuriem ir gaišs ķermeņa apmatojums. Tomēr, attīstoties lāzerepilācijas iekārtām, tagad iespējams efektīvi arī likvidēt gaišus matiņus. To spēj izdarīt jaunākās paaudzes lāzers, kādu izmanto jau pieminētajā “Era Esthetic” klīnikā.

• Vai lāzerepilācijai nav kaitīga ietekme uz veselību?

Tāpat diezgan bieži nākas sastapties ar pārliecību, ka ādas apstrāde ar lāzeru noteikti ir kaitīga un var veicināt kādu slimību veidošanos. Patiesībā lāzerepilācija ir pilnībā droša, jo gaismas stars, kas tiek raidīts no lāzera, iekļūst tikai dažu milimetru dziļumā un skar tikai matiņa sīpolu, netraumējot ne ādu, ne apkārtējos audus. Tas nevar ietekmēt iekšējos orgānus un nodarīt kaitējumu pacienta veselībai. Tomēr šo procedūru neveic grūtniecēm, bet bērna zīdīšanas laikā to var veikt pavisam droši.

• Kā jāsagatavojas lāzerepilācijai?
Lai lāzerepilāciju varētu veikt droši un iegūt solīto efektu, klientam ir atbilstoši jāsagatavojas šai procedūrai. Viens no nosacījumiem, kas jāievēro, attiecas uz matiņu likvidēšanu pirms procedūras. Mēnesi pirms tās matiņus drīkst likvidēt tikai tā, lai netiktu traumētas un izrautas saknes. Tas nozīmē, ka nedrīkst veikt vaksāciju, izraut matiņus ar pinceti. Tāpat pirms procedūras vismaz nedēļu nedrīkst sauļoties, izmantot solāriju, lietot saules aizsargkrēmu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sintija

Ka veicu pagājušo mēnesi lazerepilaciju es varu to veikt atkal vai man jāgaida 6 ned?

pirms 2 mēnešiem, 2020.05.25 07:22

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju