Aktuālās modes tendences 2020/2021 ziemas sezonā 1

Rudens ir paskrējis nemanot, un pamazām ziema iezogas mūsu platuma grādos. Sauli un siltumu nomaina aukstums, un mēs klusībā ceram beidzot ieraudzīt pasakaini mirdzošu, sniegbaltu ziemu. Tikpat lielu iespaidu kā ziema atstāj uz dabu, tā atstāj arī uz mūsu garderobi. Ir pēdējais laiks uzzināt, kas šajā ziemā būs aktuāls, un kā saģērbties ne tikai silti, bet arī stilīgi. Style24 piedāvā ielūkoties šīs sezonas aktuālajās modes tendencēs.

Pufīgas dūnu jakas

Šīs jakas ir iekarojušas mūsu sirdis un ne velti! Jau sen ir pagājis laiks, kad cilvēki nesāja smagos kažokus, turklāt viņi par to bija priecīgi. Dūnu jakām gan ir daudz vairāk priekšrocību - tās ir siltas, vieglas, aiztur vēju, ir stilīgas un der jebkuram auguma tipam. Biezais dūnu slānis liek justies tik silti, cik  vien var sajusties, ietinoties siltā pledā, un šeit iztēle mūs neviļus nosēdina pie kamīna un sniedz krūzi ar karstu šokolādi. Cik gan maz vajag laimei! Atrodoties ārā šajā jakā, aukstums par sevi neliks manīt. Turklāt šīs jakas ir lieliskas tieši ikdienas gaitām, kuras perfekti sader ar mūsu tik ļoti iemīļotajām džinsu biksēm. Masīvās dūnu jakas pašlaik nevar nepamanīt, tās ir visur - gan uz ielas, gan katrā apģērbu veikalā. Ja jautāsi par krāsu, tad tā ir vienīgi Tava izvēle. Pufīgās dūnu jakas ir vienlīdz stilīgas, neatkarīgi no tā, vai tās ir spilgtos vai mierīgos pasteļtoņos.

Klasika - mētelis

Tāpat kā ādas jaka vasarā, tā mētelis ziemā. Mētelis ir absolūta klasika katrā sieviešu (un arī vīriešu) garderobē, kurai ir noteikti jābūt. Mētelis ir elegances un siltuma simbols, kas labi der ne tikai ikdienas gaitām ar biksēm, bet arī dodoties uz kādu pasākumu vai tikšanos. Tas lieliski piestāv gan biksēm, gan svārkiem vai kleitai. Melns, pelēks vai  brūns - šie mēteļa toņi vienmēr būs aktuāli, tomēr ir vērts apsvērt arī spilgtāka toņa mēteļa iegādi, jo mūsdienās mēteļi ir visdažādākajos toņos. Jo arī ziemā tomēr ir  saulainas dienas, turklāt spilgtāki toņi manāmi uzlabo garastāvokli! Arī mēteļu garums ir atkarīgs no tevis, tomēr ir kāda klasiska formula, ar kuru nekad nenošausi garām, izvēloties mēteli -  tā garumam vajadzētu beigties aptuveni ap tavu ceļgalu. Tad mētelis neizskatīsies tā, it kā Tu viņā slīktu, bet gan izcels tavu augumu un piešķirs slaiduma efektu.

Džemperis ar augstu apkakli

Džemperi ar augstu apkakli ir atpakaļ! Daži jau teiks, ka tie nekur nebija pazuduši, bet vairums par tiem uzzināja tikai šogad. Tie ir ļoti omulīgi un silti - īpaši jau rupjā adījuma svīteri. Turklāt tie ir ne tikai silti, bet arī ļoti piemīlīgi. Uzvelkot to, jutīsies kā plīša lācītis. Un pats būtiskākais ir svītera augstā apkakle, kas tavus visaukstākos momentus padarīs siltus un patīkamus, ļaujot sejai iegremdēties siltajā apkaklē. Šoreiz, izvēloties svīteri ar augsto apkakli, krāsai nebūs nozīmes, galvenais, lai ir tas gana silts. Toties šie svīteri lieliski sader ar pelēkas vai tumšas krāsas mēteļiem.

Masīvie zābaki

Viennozīmīgs šīs sezonas kliedziens ir masīvie zābaki. Melni ādas zābaki ar augstu zoli, kuri mazliet atgādina armijas zābakus. Kā nekā, tieši pirmie, kas šo zābaku stilu aizsāka bija punk-rock piekritēji, velkot īstos armijas zābakus. Šie zābaki var būt gan sienami ar šņorēm, gan bez tām. Masīvie zābaki piešķir tavam izskatam roķīgu tēlu, un tos var vilkt pie gandrīz vai visa. Jā, tieši tā - pie visa! Šie zābaki izskatās labi pie džinsu biksēm, auduma biksēm, un pat pie kleitas vai svārkiem. Jāpiebilst, ka tie ir gana praktiski un ērti, tikai sākumā pie tiem ir mazliet jāpierod. Lai vai kā, šāda tipa zābaki jau lēnām kļūst par klasiku, kuriem noteikti jābūt tavā garderobē. Tāpat kā dzeltenajiem TImberland zābakiem, vai Converse un Vans kedām.

Lielizmēra flaneļa jakas

Vai vari iedomāties klasisko flaneļa kreklu, kas bija tik ļoti populārs puišu vidū deviņdesmitajos gados, tikai daudz lielāku un siltāku? Šosezon šādas jakas ir iekarojušas ne tikai vīriešu, bet arī sieviešu sirdis! Tās ir ļoti siltas un izskatās stilīgi, īpaši dodoties ikdienas gaitās. Jakas platais atvērums ļauj zem tās uzvilkt vissiltāko un biezāko džemperi vai pat vēl vienu jaku. Šīs jakas izskatīsies satriecoši un pārsteidzoši ērti apvienojumā ar sporta apaviem, brīvā laika apaviem vai pat augstāk pieminētajiem, masīvajiem chelsea tipa zābakiem.
Lai modīga, silta un omulīga 2020/2021 ziemas sezona!


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kamilla Karlsena

Piesakies aizdevumam NOVA GLOBAL FINANCE ar 3% procentu likmi.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palielināt savu dzīvesveidu, vai arī jums ir negaidīti izdevumi, NOVA GLOBAL FINANCE aizdevums ir rentabls veids, kā to panākt.

Nova Global Finances ir elastīga: jūs varat aizņemties līdz 10 miljoniem eiro un ar piemērotu atmaksas periodu no 1 līdz 30 gadiem. Mēs piedāvājam plašu personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu, mājokļu un parāda konsolidācijas aizdevumu klāstu, kurus var pielāgot jūsu mainīgajām vajadzībām un apstākļiem ar 3% procentu likmi.

Ko jūs saņemat:
 tūlītēja piekļuve jūsu līdzekļiem pēc apstiprināšanas
 Konkurētspējīgas procentu likmes
 elastīgi atmaksas termiņi
 Spēja ātrāk nomaksāt aizdevumu (papildu maksājumi samazina aizdevuma kapitālu)
 Viegla apstiprināšana, ja jums nepieciešami papildu līdzekļi
 Jūs varat pieteikties aizdevumam sev ērtā vietā un laikā

Kā pieteikties:
Pieteikšanās kredītam ir ātra un vienkārša! Uzņēmumiem vai personām, kuras vēlas pieteikties aizdevumam Nova Global Finances un kurām nepieciešama plašāka informācija par KĀ PIETEIKTIES, SŪTĪT E-PASTU uz adresi (novaglobalfinances@gmail.com) VAI sazināties ar Camilla Karlsen vietnē whatsApp: +31642117819, lai iegūtu vairāk informācijas un mutiskas instruktāžas. Piesakieties T & C.

Kamilla Karlsena
Vecākais aizdevumu menedžeris

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.14 10:03

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju